Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TV4
TV Puls
Star TV
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Krystian Winogrodzki07.12.17 (07:10)

Lekarze go nie przyjęli. Kilka godzin później zmarł przed przychodnią

55 - letni mężczyzna z województwa pomorskiego zgłosił się do szpitala wojewódzkiego w Słupsku. Nie czuł się najlepiej i wymiotował krwią. W ciągu kilkunastu godzin zbadało go trzech lekarzy, ale nic nie wzbudziło ich podejrzeń. Mirosław Sosiński został zwolniony do domu.
fotocelia / iStock.com

Mieszkaniec Wieliczewa (województwo pomorskie) został zabrany przez pogotowie, po tym jak zaczął wymiotować krwią o czwartej w nocy - podaje Super Express. - Zbadali mu krew, mieli wykonać prześwietlenie płuc i to miało pomóc - mówi pani Anna, żona zmarłego.

Po wypisaniu stan mężczyzny nie poprawił się i następnego dnia żona zabrała go do przychodni do Łupawy. Gdy wróciła tam z dokumentacją medyczną, zobaczyła swojego męża w kałuży krwi przed przychodnią.

REKLAMA

Zobacz też: Zmiany w pomocy nocnej i świąteczne

Jak zareagował szpital w Słupsku? - Przeprowadziliśmy wewnętrzną kontrolę. Wszystkie procedury zostały zachowane. Badania wykluczyły wystąpienie zagrożenia zdrowotnego - powiedziała Elżbieta Gryko, rzecznik prasowy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura w Lęborku.

Źródło: SE.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij