REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas19.11.19 (18:39)

32-letni Ukrainiec zatrzymany przez Straż Graniczną. Dzień wcześniej zabił dwie osoby

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Korczowej zatrzymali mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA). 32-latek kilkanaście godzin przed ujęciem zabił w Czechach dwie osoby.
Bieszczadzki OSG

Do zatrzymania obywatela Ukrainy doszło w poniedziałek. Jak ustalono, podejrzany o zabójstwo mężczyzna poruszał się autokarem kursującym na trasie Praga–Kijów.

32-latek był całkowicie zaskoczony. Gdy pojazd, którym podróżował podjechał do rutynowej kontroli granicznej w Korczowej strażnicy sprawdzili jego tożsamość i okazało się, że jest on poszukiwany przez służby Czech za zabicie dwóch osób. Zbrodni miał dokonać zaledwie dzień wcześniej.

REKLAMA

Funkcjonariusze Straży Granicznej mieli uzasadnione podejrzenia, że niebezpieczny przestępca może być uzbrojony. Jednak w czasie zatrzymania mężczyzna był tak zaskoczony, że nie stawiał żadnego oporu – informują funkcjonariusze Straży Granicznej.

Zobacz też: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach

Ukrainiec będzie ekstradowany. Podejrzany mężczyzna znajduje się obecnie pod nadzorem prokuratury w Przemyślu i czeka na wszczęcie procedury ekstradycyjnej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij