o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Lewica uderza w Grzegorza Schetynę. Padły nazwiska kandydatów do Senatu

0
Podziel się

- To doprowadzi do katastrofy - grzmiał Robert Biedroń na konferencji prasowej. Mówił o upartości i kierowaniu się interesami partyjnymi przez Grzegorza Schetynę i PO. Lewica czeka na ruch ze strony Platformy, ale zaznacza, że czasu jest coraz mniej.

Robert Biedroń ostrzegał, że przez Grzegorza Schetynę i PO "dojdzie do katastrofy"
Robert Biedroń ostrzegał, że przez Grzegorza Schetynę i PO "dojdzie do katastrofy" (East News, Bartłomiej Zborowski)
bEaeQXRx

Lewica zorganizowała konferencję prasową, z której dowiedzieliśmy się, że nazwiska kandydatów do Sejmu poznamy w niedzielę. Choć padły nazwiska osób, które miałyby startować w wyborach do Senatu, Lewica wciąż czeka na ruch Platformy Obywatelskiej.

- Nie mamy dialogu na całej opozycji. Apeluje do Grzegorza Schetyny o koniec myślenia partyjnego. Przyszedł czas na myślenie o Polsce. Zegar tyka. Nie możemy czekać - mówił Biedroń. Tłumaczył, że jeśli, Schetyna i PO nie otworzą się na dialog, to "doprowadź do katastrofy". - Z wszystkimi udaje nam się rozmawiać. Jest problem ze Schetyną i PO - podkreślił.

W tym samym tonie wypowiedział się Adrian Zandberg. - Czekamy, aż Schetyna zdecyduje się jednoznacznie odpowiedzieć - powiedział, nawiązując do tworzenia list do Senatu. - My chcemy porozumienia - dodał Włodzimierz Czarzasty.

bEaeQXRz
Zobacz także: Zobacz także: Zdanowska odchodzi ze sztabu PO. Joanna Mucha spróbuje ją zatrzymać

Lider SLD wymienił kilka nazwisk kandydatów Lewicy do Senatu: Gabriela Morawska-Stanecka - Katowice, Wanda Nowicka - Warszawa, Jerzy Wenderlich - Włocławek, Waldemar Witkowski - Poznań, Małgorzata Niewiadomska-Cudak - Łódź Sławomir Gromadzki - Podlasie, Anna Mackiewicz - Bydgoszcz, Jerzy Jaskiernia - woj. świętokrzyskie, Seweryn Prokopiuk - Podlasie, Wojciech Konieczny - Częstochowa, Roman Nehrebecki - Bielsko-Biała, Szymon Chojnowski - Wałbrzych

Źródło: Radio Zet

bEaeQXRF

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEaeQXSa
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić