o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

List otwarty do Danuty Holeckiej. Jarosław Olechowski: "wynurzenia spod śmietnika"

58
Podziel się

"Na Boga, jak wam nie wstyd?!" - pyta w liście skierowanym do Danuty Holeckiej dziennikarz Robert Mazurek. Chodzi mu konkretnie o wykorzystanie problemów syna Adama Bodnara do celów "propagandy" TVP, ale zarzutów ma więcej. Szef TAI nie pozostał mu dłużny.

Danuta Holecka została skrytykowana za sposób prezentowania informacji w "Wiadomościach" TVP
Danuta Holecka została skrytykowana za sposób prezentowania informacji w "Wiadomościach" TVP (PAP, Ireneusz Sobieszczuk, Jan Bogacz)
bESIJaKZ

"Gdybym chciał się dostosować do stylistyki tego "listu otwartego” musiałbym zapytać: Panie Robercie Mazurku, kto Panu kazał napisać te wynurzenia spod śmietnika (wiadomo do czego nawiązuję) szef Niemiec czy szef z czerwonoarmijnym rodowodem?" - napisał na Twitterze Jarosław Olechowski.

Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej dodał, że pytania jednak nie zada i "po prostu to przemilczy".

Tekst dziennikarza współpracującego m.in. z RMF FM i "Rzeczpospolitą" został opublikowany w piątek. Robert Mazurek skierował go do prowadzącej "Wiadomości" i szefowej serwisu Danuty Holeckiej.

bESIJaLb
Zobacz także: Nerwy i konsternacja w studiu. Krzysztof Brejza wyprowadzony z równowagi

Danuta Holecka w ogniu trudnych pytań

"(...) Jesteś dziennikarką, prawda? Upewniam się, bo z telewizora trudno wywnioskować" - zastanawiał się w swoim tekście publicysta. I zauważył, że z "Wiadomości" kpią wszyscy, a zwłaszcza ci, z którymi jemu "nie było, nie jest i – da Bóg – nigdy nie będzie po drodze".

Twierdzi jednak, że nie może milczeć. Zwłaszcza gdy dziennikarze serwisu informacyjnego zainteresowali się problemami syna Adama Bodnara i "użyto dziecka, czternastolatka, do dołożenia ojcu".

bESIJaLh

"Spójrz na to z dystansu, naprawdę chciałabyś, jako matka, by do publicystycznych porachunków z Tobą sięgano po Twoje dziecko? Przecież to horrendum z arsenału propagandy totalitarnej! Na Boga, jak wam nie wstyd?!" - pyta Robert Mazurek.

Uważa też, że dziennikarze TVP "w tępej propagandzie sukcesu są gierkowscy, w nagonkach na opozycję gomułkowscy, a w estetyce jaruzelscy". "Tyle, że za Jaruzela było klarowniej, bo oni przynajmniej występowali w mundurach, a wam ich nie sprawiono" - twierdzi dziennikarz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bESIJaLC
KOMENTARZE
(58)
hahaha
2 lata temu
Robert Mazurek pseudo dziennikarz z tewuenu i wszystko jasne
Grgdtg
2 lata temu
Jak wychowasz swoje dzieci to wtedy będziesz miał pojęcie o realnym życiu, a nie teorii.
Xar
2 lata temu
W takim razie pomowmy o ojcu ministra Ziobry, co robil w PRL. Pomowmy jaka "wybitna" szkole skonczyl pan Olechowski Etc etc
bESIJaLD
bezpartyjny
2 lata temu
Lewacka propaganda nienawiści za pokazywaną prawdę w TVP. Ciekawe ile mu zapłacili?
TVP i wszystk...
2 lata temu
Do Danuty Holeckiej i innych z TVP niema poco pisać. To są ludzie żenujący swoimi postawami. Ich codzienne kłamstwa udowadniają ich upodlenie. Służenie wrogom Polaków będzie "wynagrodzone".
aaaaaaaaaaaaa...
2 lata temu
Wazelina aż wycieka.
no
2 lata temu
a co to jest temat to się mówi ! ja wiem ,że nie daleko pada jabłko o jabłoni --to przyslowie !!!hej
fff
2 lata temu
BRAWO MAZUREK !!!
Franek
2 lata temu
A syn Bodnara jest wychowywany przez kogo? Przez kosmitów? Skoro syn Bodnara jest wychowywany przez Bodnara, i jest niepełnoletni, to Bodnar ponosi 100% odpowiedzialności za jego zachowanie. Skoro zachowuje się jak bandyta, to jest to wina Bodnara. Nie widzę nic nagannego w ujawnianiu takich rzeczy, szczególnie jeśli chodzi o osobę która uważa się za ostoję moralności i poucza innych w tych kwestiach. Syn Bodnara jest dowodem na jego nieudolność wychowawczą, i nic tego nie zmieni. Nawet "święte oburzenie" Mazurka i innych moralizatorów.
wstydliwy
2 lata temu
ale pan mazurek robert uprawia nienawistną politykę brak jakich manier a nie mówiąc już o wychowaniu w/g mnie mogę pana porównać do zwykłego prostaka szlify brał pan w rynsztoku niech pan się w końcu ocknie że jest pan w kraju cywilizowanym od zarania istnienia a pa dołączyłeś dopiero po II wojnie światowej potomkami pana byli prawdo podobnie przedwojenni parobkowie co się ma w genach nie zmieni nawet najwyższe szkolenie.
san
2 lata temu
ma zurek zamiast mózgu
darson
2 lata temu
A teksty Pana Olechowskiego pokazują tylko jego wyprany mózg i ograniczenie umysłowe (niemcy i rosjanie) oraz ksenofobię i rasizm.
Jwp
2 lata temu
Jwp
bESIJaLv
real
2 lata temu
ponad 90% każdych wiadomości jest na temat PO. Może to i dobrze bo choć źle się o nich mówi, to jednak się mówi, a to nie pozwala zapomnieć, że taka partia istnieje. No i też ciągłe mówienia o PO daje wrażenie jakby PiS lękał się tej partii więc musi na nią regularnie najeżdżać
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić