REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 6 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Oskar Netkowski15.03.19 (10:23)

Luke Perry: Oficjalna przyczyna śmierci podana. Jak zmarł?

Informacja o śmierci Luka Perry'ego wstrząsnęła fanami na całym świecie. Aktor zmarł chwilę przed swoim ślubem. Znana jest oficjalna przyczyna śmierci.
Forum

Luke Perry zmarł 4 marca. Kilka dni wcześniej doznał udaru mózgu i trafił do szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować. Aktor został pochowany we wtorek, 12 marca niedaleko Nashville w stanie Tennessee.

Narzeczona aktora, Wendy Madison Bauer została wymieniona jako jego najbliższa osoba. Zakochani zaręczyli się w sekrecie, a swojego związku nie komentowali w mediach. Niespodziewana śmierć przekreśliła ich ślubne plany. Wesele miało odbyć się w Los Angeles 17 sierpnia tego roku.

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina, artyści i fani pożegnali Korę. "Umarła moja rockowa matka"

Zagraniczne media informują, że w akcie zgonu jako oficjalną przyczynę śmierci Perry'ego podano udar niedokrwienny mózgu.

Śmierć Luke'a Perry'ego była ogromnym ciosem dla najbliższych gwiazdora, jego fanów oraz przyjaciół z branży. Od jakiegoś czasu sporo mówi się o powrocie obsady "Beverly Hills, 90210" na mały ekran. Perry nie zgodził się na udział kontynuacji kultowego tasiemca.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij