o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Oskar Netkowski
|

Maciej Maleńczuk nie ważył słów. "Jarosław Kaczyński jest symbolem seksu"

40
Podziel się

Maciej Maleńczuk udzielił ostatnio kontrowersyjnego wywiadu "Gazecie Wyborczej". Muzyk bez zahamowań komentował bieżące sprawy polityczne. W dobitny sposób wypowiedział się m.in. o Jarosławie Kaczyńskim.

Maciej Maleńczuk
Maciej Maleńczuk (East News, East News)
bDUBxfed

Maciej Maleńczuk słynie z ciętego języka i komentowania rzeczywistości politycznej. Jawnie mówi o swoich poglądach i co widać po najnowszym wywiadzie dla "Gazety Wyborczej", nie liczy się z konsekwencjami.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Maleńczuk o swoich nałogach

Z obszernego wywiadu, internauci wychwycili kontrowersyjny fragment, w którym m. in. Maleńczuk mówi o Jarosławie Kaczyńskim jako o symbolu seksu.

bDUBxfef

- Od dziecka chciałem być symbolem seksu, ale zawsze mnie ktoś wyprzedza. Jest to, niestety, Jarosław Kaczyński. Ile ja wydaję na garnitury! On pelerynkę zakłada i ma od razu 5 milionów wejść. Dłuższy czas zastanawiałem się, jak to jest możliwe, że to nie ja, a Jarosław Kaczyński jest symbolem seksu w tym kraju, ale potem zobaczyłem, jak on stoi na tym swoim podnośniku i wszyscy dookoła wołają: Jarosław! Jarosław! - mówi w wywiadzie muzyk.

Maleńczuk odniósł się także do narodowców i Marszu Niepodległości. Nie przebierał w słowach. Na wizji nie zabrakło wulgaryzmów.

bDUBxfel

- Jak mi już naprawdę życie zbrzydnie, to stanę naprzeciwko nich i będę ich napier...ł aż do momentu, kiedy sam padnę. Po prostu nie pozwolę im przejść. Zastanawiam się, czy znalazłoby się w tym kraju chociaż ze 20 osób, które byłyby gotowe to zrobić. Kobiety, które stanęły w ubiegłym roku, najlepszym dowodem, jacy są mężczyźni w tym kraju. To wszystko banda tchórzy - powiedział w wywiadzie.

Internauci natychmiast zareagowali na jego słowa. Wywiad nie spotkał się z pozytywnym odbiorem. Zobaczcie kilka przykładowych komentarzy:

- Powiedział kryminalista,

- Taka gadzina jak Maleńczuk "nie posiada zdolności honorowej". Kopnąć w … i tyle mu się należy.,

bDUBxfem

- On słynie ze swoich buraczanych, agresywnych zachowań i plucia na innych, a tu struga, z siebie kogoś kim niestety nie jest...dobrze mu poszło, bo mówił o sobie... - czytamy.

A jaka jest wasza opinia na temat kontrowersyjnych słów Maleńczuka?

bDUBxfeG
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(40)
Panel
3 lata temu
A kto to jest ten Maleńczuk ?
Brandnew
3 lata temu
Nacpane I ciagle pijane indywidium robi prztyki do człowieka starszego I kilkukrotnie od niego madrzejszego a taka GW I POportale proniemieckie tylko go wzmacniają. Załosny jest ten gośc I te jego kwiki. Niech sobie szuka symbol seksu w wytworze tuska - ani grodzkiej ...
Antoni
3 lata temu
Zastanawiam się co Gazeta Wyborcza chce osiągnąć publikując wywiad z takim (człowiekiem?) .Wydaje się że nikt inny w tej gazecie nie chce już publikować swoich artykułów ani udzielać wywiadów . Takie mam właśnie odczucie .Pozdrawiam wszystkich normalnych i tolerancyjnych .
bDUBxfeH
lili
3 lata temu
DEMOKRACJA PANOWIE RYDZYK WEJSCIOWKI NA MSZE PO 80 ZLOTY TEMAT JAK ROBIC BIZNES W KANADZIE
el
3 lata temu
Narkoman , alkoholik KOMENTYJE SPRAWY POLITYCZNE - ciekawe co napiszecie jeszcze bzdurnego..
Najnowsze komentarze (40)
Fotograf
3 lata temu
Maleńczuk nie dość,że pospolite bydle,to jeszcze ohydny tym,aparycja żula i zboczeńca,czyli....swoja.
juk
3 lata temu
tak sformułowane komentarze, że nie można dać minusa- tylko plusy- banda patryjotów działa
juk
3 lata temu
to jest super facet, mówi prawdę w oczy- co nie podoba się? patryjotom?
???
3 lata temu
ten malenkiczUK to ukr?
Sponsor...
3 lata temu
By się tak Maleńczuk nie męczył wśród mężczyzn, patriotów, w kraju ludzi od wieków słynących z przywiązania do szacunku dla swoich ojców, do ojczyzny, do Boga.. to pokryje koszty skrzynki wódy i zagrychy, byle w ciągu dwóch godzin to spożył i basta...
qae
3 lata temu
Siara z podłego wina zżarła mu mózg.
Brop0
3 lata temu
Taki cpun z wyzartym mozgiem to niech wygłasza przemowy do swoich zapijaczonych kompanow. Niestety tak już jest dzisiaj, że dziennikarzyny prowokacyjne umieszczają wywiady z takimi pajacami, żeby gawiedź sobie po nim poplula, bo tylko tyle warte jest jego słowo. Także niech pajac siedzi w budzie I nie szczeka.
Ren
3 lata temu
Koscioła Mariackiego oczywiście
bDUBxfez
Franz
3 lata temu
Menel zabrał głos.
liipa
3 lata temu
nie dość, ze pijak to jeszcze ukrainiec!
Delik
3 lata temu
Zabolala prawda?A nie jest tak,ze to kobiety stanely okoniem na demonstracji lysych lbow?Ma racje Malenczuk,ze dzis faceci to banda tchorzy...ni chlop ni baba ni pedal ni dziecko.,.jak uslyszeli o powrocie do zasadniczej sluzby wojskowej to na fejsie powialo smrodem ktory zagoscil w portkach..
papkino
3 lata temu
Pan Maleńczuk - nigdy nie owijał wełny w bawełnę. Ale krytykowanie jego słów płynących z jego przekonań a nie FAŁSZU jak przysłowiowi pisowcy , aparatczycy nie mający przekonań a tylko apanaże przed oczami jak poseł z Kielc , durny, ordynarny ,kłamliwy po prostu PROSTAK w każdym calu. Wypowiedzi mogły sprawiać kłopot ale analizując NIC SIĘ NIE POMYLIŁ !! przedstawił dulszczyznę w każdym calu obecnych przywódców pis-u i ich kumpli do kasy państwa. Ta sekta doprowadzi do wojny jak to już było za pana z wąsikami pod nosem. Fanatyzm jest nieszczęściem dla każdego na świecie.
Mam wywalone
3 lata temu
Wstyd się przyznać ale niestety ma racje, patrząc po protestach kobiet/matek dzieci upośledzonych w sejmie, ostatnimi czasu pielęgniarek, blokowaniu marszu grup narodowościowych gdzie głównie były kobiety - zgodnie z tym co pokazywała TVP1 i TVN . A tak na poważnie panowie ile z was ma większą skuteczność skupiania uwagi na sobie niż ten blisko 70 letni zwykły naczelnik państwa Polskiego
Ćpun
3 lata temu
Maleńczuk ... słomę z butów najpierw wyciąg bo Ci z tej twojej wsi została i idź się douczyć , może skończysz przynajmniej zawodówkę wreszcie na uniwersytecie trzeciego wieku
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić