o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Magda Mieśnik
Magda Mieśnik
|

Macierewicz chce przeszkolić żołnierzy z bezpiecznego seksu

44
Podziel się

Edukatorki seksualne wkraczają do jednostek wojskowych. MON zamawia dla żołnierzy szkolenia dotyczące szkodliwości palenia papierosów, ale także wirusa HIV/AIDS i sposobów, jak ustrzec się przez zakażeniem.

MON zorganizuje żołnierzom szkolenia z profilaktyki zakażeń HIV/AIDS
MON zorganizuje żołnierzom szkolenia z profilaktyki zakażeń HIV/AIDS (Forum, Adam Chełstowski)
bDJfRpcl

W 16 jednostkach wojskowych w całej Polsce rusza wkrótce trzygodzinne szkolenia. Będą składały się z dwóch części. Pierwsza będzie poświęcona profilaktyce w zakresie palenia papierosów. "Materiały edukacyjne powinny zawierać informacje o szkodliwości palenia, o zagrożeniach z nim związanych, o chorobach, które są następstwem oraz jakie zagrożenie niesie palenie tytoniu wśród innych" – pisze ministerstwo obrony w ogłoszeniu o zamówieniu publicznym. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma materiały edukacyjne na CD lub pendrive'ach.

Druga część szkolenia – trzy godziny lekcyjne – będą poświęcone HIV/AIDS. "Materiały edukacyjne mają zawierać informacje na temat zagrożeń związanych z wirusem HIV i AIDS, profilaktyka, czyli jak się ustrzec przed zakażeniem, o następstwach jakości życia i zdrowia po zarażeniu się powyższymi wirusami, statystyką zakażeń wirusami z ostatnich lat oraz informacje na temat śmiertelności osób zakażonych" – wylicza resort Antoniego Macierewicza.

bDJfRpcn

MON właśnie wybrało najlepsza ofertę. Szkolenia dla żołnierzy poprowadzą edukatorki seksualne z Fundacji Edukacji Społecznej. Resort Macierewicza zapłaci za to 48 tys. zł. "Oczekuje się procesu edukacyjnego na wysokim poziomie merytorycznym z uwzględnieniem aktualnych statystyk w powyższym temacie oraz interesującej i przekonywującej prelekcji" – informuje ministerstwo.

Szkolenia MON zbiegają się ze Światowym Dniem Walki z HIV/AIDS, który przypada 1 grudnia. w tym czasie na całym świecie prowadzone są kampanie ostrzegające przez ryzykiem i drogami zakażenia wirusem.

bDJfRpcO
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(44)
Ile mozna..
3 lata temu
Czy ktos powstrZyma tego chorego psychicznie osobnika od szastania pieniedzmi podatnikow..
Kaszub
3 lata temu
Antoś - najbezpieczniejszy sex jak dla ciebie to z Misiaczkiem.... - przecież sam to dobrze wiesz !
Nick
3 lata temu
Antek to juz kompletnie odlecial
bDJfRpcP
Polacy chca w...
3 lata temu
Co to za firma organizuje te szkolenie? Czy to nie nowa firma Misiewicza? Pytan jest wiele.
Cos tu smierd...
3 lata temu
Stworzyl armie gejow?
Najnowsze komentarze (44)
Mi
3 lata temu
Dac im podreczniki z przygotowania do zycia w rodzinie i szlus. Co, zolnierze maja wiecej wiedziec na temat seksu niz inni? Albo niech ich przeszkoli niepokalana M co to tylko z mezem. No ewentualnie polecam ksiedza kapelana. Ten ich tez wyszkoli. A wogole co to za rozpusta w tym wojsku ze musza ich szkolic w tym zakresie?
wiarus
3 lata temu
Jasne - tyle żołnierek do .....
zzz
3 lata temu
Pomysł chory jak Maciere
Olek_01
3 lata temu
Ja bym to zrobił za 35 tysięcy Brutto , ten gość płaci z naszych podatków:-/
bachus1
3 lata temu
Antoni jako instruktor! ! !!!!!!!!
awb
3 lata temu
Bardzo chory fanatyk.
Gość
3 lata temu
Bezpieczny seks po katolicku to brak seksu. To porada za darmo ale jakby co to może być co łaska
HA,HA HA
3 lata temu
zolnierze (to nie malolato-szweje za komuny)tylko szeregowi zawodowi ktorzy w wiekszosci pewnie maja rodziny,zony i dzieci...o bara bara,bong-bonga wiedza pewnie tyle samo co wiekszosc doroslych:)
bDJfRpcH
fg
3 lata temu
żołnierzy będą uczyć metody kalendarzykowej:-)
Nick
3 lata temu
Jprd hahahahaha
gość 44
3 lata temu
I bardzo dobrze. Lepiej profilaktycznie szkolić i edukować niż płacić za długoterminowe i drogie leczenie. Pamiętajcie malkontenci, że za to leczenie płaci się z funduszy NFZ czyli naszych wspólnych.
Guzdaw
3 lata temu
Mam nadzieję, że zajęcia praktyczne będą odbywać na Macierewiczu.
Xxx
3 lata temu
Najlepszy sposób?Wlasna reka lub gumki..no ale na to kościół nie pozwala bo to grzech jest. Wobec tego zostaje całkowita wstrzemięźliwość.To kurs skrócony.Zupelnie za darmo ;-) Antek w marynowaniu cudzych pieniędzy jest mistrzem!
Mel
3 lata temu
Szkoleniem zajmie się osobiście episkopat Polski :-)Tam sami specjaliści są w tej dziedzinie hahaha
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić