REKLAMA
Odświeżone 31 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Julian Meller14.03.19 (08:46)

Magda Femme skomentowała rozwód Wiśniewskiego. Mocne słowa

Decyzja Michała Wiśniewskiego o kolejnym rozwodzie zaskoczyła większość jego fanów. Sytuację komentują byłe żony wokalisty.
East News

O rozwodzie poinformowała Dominika Tajner-Wiśniewska, która napisała post na Facebooku. Gwiazda wprost oznajmiła, że muzyk złożył pozew o rozwód. Nie wiadomo, jakie są przyczyny jego decyzji, ale od dawna plotkowano, że jest bardzo zazdrosny o ukochaną i jej udział w "Tańcu z Gwiazdami".

REKLAMA

- Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice - powiedziała w "Fakcie".

ZOBACZ: Zadowolony Wiśniewski wsiada do nowego BMW

Głos zabrała także Magda Femme, pierwsza żona Michała Wiśniewskiego. Para związana była ze sobą przez 5 lat. Muzycy nie utrzymują ze sobą kontaktu, a wokalistka w mocnych słowach podsumowała poczynania lidera "Ich Troje".

- Odpowiadając na pytania mediów odnośnie komentarza ws. aktualnej sytuacji Pana W. napiszę JEDEN raz. Tak jak poprzednio i poprzednio... PONOWNIE mnie to nie interesuje. Naprawdę temat z tą osobą jest dla mnie zamknięty od pięknych nastu lat. Życzę miłego rozwodu oraz proponuję dokupić na Gruponie kilka kolejnych pakietów do Urzędu Stanu Cywilnego - napisała na Facebooku.

Femme opatrzyła post wymowną grafiką - logo programu "Trudne sprawy".

Michał Wiśniewski nie ma szczęścia w miłości. Czy dojdzie do porozumienia z Dominiką Tajner-Wiśniewską?

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij