REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Kamila Gulbicka17.08.19 (19:02)

Magda Gessler staje w obronie gejów. Chwali się listem od Biedronia

"To nie jest żadna zaraza tęczowa. To wspaniali, dobrzy dla ludzi faceci" - napisała na Facebooku Magda Gessler, która podzieliła się zdjęciem swoich znajomych gejów.
ONS.pl

"Kolejna para wybrana przez was. Otwarci, kochający siebie i innych ludzi. To nie jest żadna zaraza tęczowa. To wspaniali, dobrzy dla ludzi, świata faceci, wrażliwi, troskliwi, pomocni innym. Niech będą szczęśliwi" - napisała Gessler pod zdjęciem na Facebooku, informując jednocześnie, że żaden hejt nie będzie tolerowany.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler dowcipkuje z nowym chłopakiem w czerwonym Jeepie

REKLAMA

Znana restauratorka posłużyła się też wiadomością od Roberta Biedronia, który namawia fanów, by sprzyjali Magdzie, zamiast jej szkodzić.

"Kochane Osoby! Rozmawiałem z Magda Gessler i zapewniam: jest ona sojuszniczką naszą. Prawa człowieka są dla Magdy fundamentalne i najważniejsze. Nikt, w jej opinii, nie powinien doświadczać przemocy z jakiegokolwiek powodu. Prawo powinno zawsze brać pod obronę najsłabszych. Nie rozumiem osób dowodzących, że Magda nie jest naszą sojuszniczką. Jest: wspierała mnie jako prezydenta Słupska, w jej programach wielokrotnie wspierała osoby LGBTQ. Magda jest wielka i kropka".

Restauratorka odniosła się również do komentarzy homofobów, którzy otwarcie skrytykowali osoby ze środowiska LGBTQ. Zaapelowała również, by nie zważać na osoby, które dzielą społeczeństwo, oraz czerpać informacje na temat mniejszości seksualnych z wielu źródeł, a nie z propagandowych mediów. Przypomniała też o zbliżających się wyborach parlamentarnych.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij