o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Katarzyna Zdziech
|

Magda Mołek pokazała się bez makijażu. Nie wstydzi się zmarszczek

4
Podziel się

Magda Mołek opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie z ulubioną książką. Jednak fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego, chwaląc dziennikarkę za niewymuszoną naturalność.

Magda Mołek w naturalnym wydaniu prezentuje się pięknie
Magda Mołek w naturalnym wydaniu prezentuje się pięknie (ONS.pl)
bDTvAzit

Tegoroczne lato było intensywnym okresem w życiu zawodowym Magdy Mołek. Dziennikarka postanowiła odejść z programu "Dzień Dobry TVN", z którym była związana przez ostatnie 15 lat. Nieco później okazało się, że decyzja Mołek była podyktowana powodami prywatnymi. 43-latka chce skupić się na życiu rodzinnym oraz wychowaniu dzieci. Gwiazda zapewniała, że nie znika z telewizji całkowicie, a jedynie zmniejsza liczbę obowiązków. Ta deklaracja okazała się prawdą, gdyż prezenterka niedawno wróciła z programem "W roli głównej".

Mniej pracy oznacza również więcej czasu dla siebie. Jedno z ostatnich zdjęć, które 43-latka umieściła na swoim instagramowym profilu pokazuje, co dziennikarka lubi robić w chwilach relaksu. Mołek na fotce pozuje z książką, a wszystkiemu towarzyszy opis:

"Otwieram dziś mój autorski cykl 'okienko Molka książkowego'. Co jakiś czas pokażę Wam, co czytam/przeczytałam i dlaczego. Będzie to, z jednej strony, odpowiedź na Wasze powtarzające się prośby o moje książkowe rekomendacje, z drugiej spełnienie mojego dziecięcego marzenia, by wszyscy dowiedzieli się, jaką radość daje czytanie książek" – pisze prezenterka telewizyjna.

bDTvAziv
Zobacz także: Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Jednak znaczna część fanów zwróciła uwagę na makijaż Magdy Mołek, a raczej jego brak. Gwiazda prezentuje się całkowicie saute i trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo. 43-latka nie ma problemu z pokazaniem światu swoich zmarszczek. Jest to prawdziwy powiew świeżości w świecie wszechobecnego retuszu.

bDTvAziW
KOMENTARZE
(4)
ktoś
2 lata temu
Ładna
Lol
rok temu
Na tym zdjęciu u góry to ona ma na sobie zbroje czy co?
Ja
2 lata temu
I ładna, i z klasą. Świetna dziennikarka.
bDTvAziX
Bogumił
2 lata temu
no, starszawa jest
Najnowsze komentarze (4)
Lol
rok temu
Na tym zdjęciu u góry to ona ma na sobie zbroje czy co?
Ja
2 lata temu
I ładna, i z klasą. Świetna dziennikarka.
ktoś
2 lata temu
Ładna
Bogumił
2 lata temu
no, starszawa jest
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić