o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Arek Durka
|
aktualizacja

Maja Frykowska zaatakowana na wizji. Kinga Rusin i Piotr Kraśko zmieszali ją z błotem

133
Podziel się

Maja Frykowska była gościem niedzielnego wydania "Dzień dobry TVN". Pretekstem do spotkania była książka pt. "Pokonać siebie", w której pisze o nawróceniu. Rozmowa szybko stała się jednostronnym atakiem Rusin i Kraśko, którzy chcieli udowodnić celebrytce, że jest hipokrytką. W sieci wrze od komentarzy.

Piotr Kraśko i Kinga Rusin
Piotr Kraśko i Kinga Rusin (WP Gwiazdy Exclusive)
bDnAcWPV

Celebrytka z aspiracjami była kojarzona głównie z erotycznych scen w basenie w programie "Big Brother". Niespodziewanie w 2011 r. zmieniła wizerunek, zrezygnowała z pseudonimu "Frytka" i postanowiła zostać aktorką – z marnym skutkiem. Po jakimś czasie okazało się, że za radykalną zmianą stało nawrócenie. Dziś Maja Frykowska jest szczęśliwą żoną i matką. Regularnie udziela wywiadów, w których opowiada o bliskości Boga i o tym, że popełniła w życiu wiele błędów.

Wkrótce na rynku ukaże się jej książka, która ma być poradnikiem dla każdego, kto zbłądził w życiu. Frykowska w roli mentorki chce pokazać, że z każdej sytuacji można wyjść obronną ręką. W ramach promocji Maja była gościem weekendowego wydania "Dzień dobry TVN". Kinga Rusin i Piotr Kraśko od początku rozmowy byli nastawieni na konfrontację. Próbowali udowodnić Frykowskiej, że jest niekonsekwentna w swoim zachowaniu.

Kiedy powiedziała, że udział w "Big Brotherze" był wołaniem o pomoc, prezenterzy spytali, czy zamierza w takim razie odciąć od przeszłości. Maja nie potrafiła jednoznacznie odpowiedzieć, ostatecznie przyznała, że niczego nie żałuje, choć zamierza odpocząć od show-biznesu.

bDnAcWPX

Wówczas rozpoczął się atak. Kraśko powiedział m.in., że wydając książkę, wraca właśnie do show-biznesu. Kiedy Frykowska powiedziała, że chce wyłącznie opowiadać o nawróceniu, dziennikarz zasugerował jej, że "od opowiadania o Bogu są kościoły, a nie telewizja". Cała rozmowa była utrzymana w podobnym tonie.

Uwagę na ostre zachowanie gwiazd "Dzień dobry TVN" zwrócili internauci, którzy skrytykowali poziom rozmowy. Niżej przytaczamy tylko kilka z nich.

"Strasznie się ogląda rozmowę tej pani z prowadzącymi, którzy każdym słowem próbują ją zrównać z ziemią. Zero profesjonalizmu, zero empatii. Słabo."

"Życie Majki i jej wiara to jej sprawa, ale zachowanie prezenterów to czysta hipokryzja i brak szacunku. Po co zapraszać kogoś, komu nie da się dojść do słowa, przecież odgórnie było wiadomo, o czym będzie się wypowiadać"

bDnAcWQd

Oglądaliście program? Zgadzacie się, że Piotrowi Kraśko i Kindze Rusin puściły nerwy?

bDnAcWQy
Źródło:
WP Teleshow
KOMENTARZE
(133)
Igor
2 lata temu
Frytka udaje teraz misjonarke w TVN a wczesniej publicznie sie lajdaczyla. Mocno podejrzane. Trzeba bylo docisnąć, dopytać....
AAasiaa
2 lata temu
Oglądałam ten program i prowadzący mieli rację
,,,,
2 lata temu
Oglądałam...... prowadzący mieli rację. Jeżeli ktoś tu jest hipokrytą to pseudo "celebrytka", która znowu próbuje się lansować.
bDnAcWQz
beo
2 lata temu
I to jest właśnie poziom tej stacji, dno i trzy metry mułu.
SB
2 lata temu
pokolenie SBeków ciągle swoje
Najnowsze komentarze (133)
qwer
8 miesięcy temu
Rusin i Kraśko to poziom kandydata na Prezydenta p.Kononowicza
Ramona
2 lata temu
Wiara i ,,nawrócenie " się to tez dobry biznes.To powinna być jej sprawa , a nie komuś będzie doradzać co ma zrobić ze swoim życiem. Po prostu jej nie wyszło i zauważyła , ze religia to świetny interes.
mowila jak dz...
2 lata temu
mowila jak dziecko, " wiara " i nawrocenie ma wzbudzic zainteresowanie jej osoba nic wiecej
Igor
2 lata temu
Frytka udaje teraz misjonarke w TVN a wczesniej publicznie sie lajdaczyla. Mocno podejrzane. Trzeba bylo docisnąć, dopytać....
AAasiaa
2 lata temu
Oglądałam ten program i prowadzący mieli rację
上帝
2 lata temu
Rusin i Krasko no tylko i różki doczepić :)
Wojewódzki
2 lata temu
Kraśko i Rusin to kwintesencja emocjonalnej impotencji
Poznaniak
2 lata temu
Pasują do siebie chamska para pseudo dziennikarzy
bDnAcWQr
nikc
2 lata temu
może taki był scenariusz tego programu..
Frgdrf
2 lata temu
Nie oglądałem, ale demokracja i wolność polegają na szanowaniu cudzego podejścia do wiary o ile to podejście nie narusza wolności innej osoby. Na postawie tego uważam, że dziennikarze źle się zachowali. Tak podstawowe kwestie muszą być oparte na sztywnych zasadach.
Gadatliwy
2 lata temu
Pani Rusim ma jeszcze kompleksy po ostatnim z Rozenek
666zibi
2 lata temu
dnem jest pani F. która teraz nagle doznała "objawienia"i próbuje sprzedać maluczkim ,ignorantom swoją historyjkę
ja
2 lata temu
Nie ogląda tv.Mam czas na wszystko.
alerod53
2 lata temu
Prowadzący byli bardzo niegrzeczni, straszni.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić