o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Kinga Michalska
|
aktualizacja

Małgorzata Godlewska zaskakuje. Ukończyła szkołę muzyczną

37
Podziel się

Każdy, kto choć chwilę dziennie korzysta z internetu, zna siostry Godlewskie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy stały się pełnoprawnymi celebrytkami, a newsy o nich rozprzestrzeniają się w sieci jak wirus. Jedna z sióstr znowu zaskakuje.

Z jej głosu i umiejętności wokalnych wyśmiewają się internauci.
Z jej głosu i umiejętności wokalnych wyśmiewają się internauci. (East News, jankowski/REPORTER)
bDIPbktN

Nie ma tygodnia, by w sieci nie pojawiła się wzmianka o którejś z sióstr Godlewskich. Śpiewanie kolęd, życzenia dla prezydenta, nagość w telewizji muzycznej – to wszystko już znamy. Tyle tylko, że do tej pory wszyscy raczej kpili i wyśmiewali "zdolności wokalne" obu pań. Małgorzata jednak nadal próbuje obronić swój honor.

- Gram na gitarze i pianinie. Skończyłam szkołę muzyczną pierwszego stopnia. Przez cztery lata uczyłam się grać na gitarze klasycznej i przez dwa lata na pianinie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: Zobacz też: Czy Godlewskie wzięłyby udział w "Tańcu z gwiazdami"? Odpowiedziały śpiewająco
bDIPbktP

Ukończona szkoła muzyczna dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Jeszcze większe zdziwienie pojawia się, gdy słyszymy, że celebrytka pracuje nad swoimi umiejętnościami. - Ćwiczę swój głos. Uczęszczam na zajęcia wokalne i emisję głosu. Moi nauczyciele coraz częściej mnie chwalą. Głos trzeba ćwiczyć tak jak każdy talent. Nic nie spada z nieba. Wcześniej śpiewałam i kolędowałam tylko w domu - przyznała Godlewska.

Mimo intensywnych ćwiczeń głos Małgorzaty wciąż pozostawia wiele do życzenia, a celebrytka z pewnością spotka się jeszcze z dużym hejtem. To jej jednak nie przeszkadza. W rozmowie z "Super Expressem" zapowiedziała, że razem z siostrą mają w planach kolejne piosenki.

bDIPbktV
bDIPbkuq
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(37)
heck
3 lata temu
obrzydliwy trans
S
3 lata temu
Po tytule myślałem że wyzna iż była kiedyś mężczyzną. W sumie rysy twarzy jak znalazł.
fssa
3 lata temu
to teraz Godlewska,ta co po pijaku jechała....poczuje się w pierdlu jak w swoim drugim domu....a to że firanki w kratkę? modny wzór dla takich jak ona....aha...a Hajduk się wypowiadała że kończy z ich promocją...a tu co? znów filmidło z pustakami z silikonowymi cycami i warami....dno.
bDIPbkur
bolek z wiosk...
3 lata temu
ukonczyla szkole muzyczna gry na ''flecie''...
awea
3 lata temu
myślałem że ma pindola
Najnowsze komentarze (37)
Bavaria
3 lata temu
Godlewskie wochajcie ja..ja psu tylr jestescie warte
rock
3 lata temu
A na flecie nie gra ??? Wygląda jak stara lampucera.
Piotr
3 lata temu
Chyba ustami na flecie prostym
sthdf
3 lata temu
a na fletni prostej tez pogrywa czasami???
Kasia
3 lata temu
prostytutkom mowimy NIE w przestrzeni publicznej
Bla
3 lata temu
Ciężko będzie to udowodnić, bo chyba żadna szkoła muzyczna się do niej nie przyzna xD A tak na poważnie, to z jakim wynikiem ukończyła tą szkołę? Rozumiem że ani z gitarą ani z fortepianem nie wypaliło, bo "śpiwa".
Chemik
3 lata temu
Jak się płaci za lekcje, to korepetytor musi chwalić, żeby kasę dalej doić ! A myślałem, że poda ile w niej sylikonu i botoksu ?
D.S.
3 lata temu
Zmienił płeć, ale nadal paskudny...
bDIPbkuj
Słonik Baloni...
3 lata temu
klasyczne muzyczne usta - zagra na każdym flecie
ja....
3 lata temu
taaak? a gdzie te szkole konczyla????? w osrodku dla glucho - niemych ( nie ublizajac tu chorym)....kobieto litosci!!!! Od tego wycia to kury przestaly sie niesc!!!!
luffa
3 lata temu
Ktoś rozwinie definicję "pełnoprawna celebrytka" ? W wydaniu tych kobiet to : silikon, wycie, alkohol, wulgaryzm, wypadki, bezmyślność, samobujstwo, lans, niesmak... coś pominęłam ??? Ok to można definicję wpisać w ramy wiipedii.
czak
3 lata temu
nawet malpe szybciej spiewac można nauczyć ,niż celebryte modrze mowic-kiedyś na takich mówiono głupek a dziś ........oj powinien być zakaz odgornie wprowadzony aby takie ludziki nie występowali publicznie i zakaz występu pokazywania w mediach jakichkolwiek ,swiat by zyskal ..........
antykomer
3 lata temu
Pierwszego stopnia. Może nauczyciel pokazał jak wygląda nuta a ta już twierdzi, że jest w stanie komponować piosenki.Nauczyciele zaczynają ją chwalić za głos. Może krtań też sobie sylikonem poprawia.
asr
3 lata temu
"śpiewała i kolendowała tylko w domu". To było dobre
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić