o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. Magdalena Drozdek
|

Małgorzata Socha zrobiła zdjęcie na wyborach. Zasypały ją komentarze

36
Podziel się

- Warto rano wstawać! Ja już zagłosowałam, a Wy? - napisała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Socha. Dołączyła też zdjęcie, które zrobiła sobie przed wyborczą urną. I długo na komentarze nie czekała.

Małgorzata Socha zachęca do udziału w wyborach do europarlamentu.
Małgorzata Socha zachęca do udziału w wyborach do europarlamentu. (Instagram.com)
bDmGMErp

26 maja mamy Dzień Matki i wybory do Parlamentu Europejskiego. Ważne, bo decydujemy, którzy politycy będą decydować o sprawach Polski na arenie międzynarodowej. Gwiazdy znad Wisły tłumnie postanowiły zachęcać Polaków do tego, by udali się do swoich komisji wyborczych. Wśród nich znalazł się m.in. Dawid Podsiadło. Artysta opublikował wpis jeszcze przed tym, gdy otwarto komisje. Przypomniał, jak ważne są te wybory.

Zobacz także: Zobacz: Uśmiechnięta Małgorzata Socha w czerni na pokazie mody

Za to już przy urnie do pójścia na głosowanie zachęcała np. Małgorzata Socha. Opublikowała zdjęcie i krótki wpis, w którym zapytała, czy jej obserwatorzy zdążyli już zagłosować.

bDmGMErr

Szybko okazało się, że niewinny wpis o wyborach może wywołać spore zamieszanie wśród internautów. Część z nich pod zdjęciem aktorki zaczęło słowną przepychankę na temat polityki, granicząc z przerwaniem ciszy wyborczej. A przypominamy, cisza wyborcza trwa aż do zamknięcia lokali wyborczych (czyli do godz. 21:00 w niedzielę 26 października 2019 r.), o ile nie zostanie przedłużona. Złamanie jej ma konsekwencje prawne, o czym być może niektórzy komentujący wpis aktorki zapomnieli.

Co trzeba jednak zauważyć, większość fanów postanowiło podziękować Sosze za wpis i podzieliło się informacjami, że już zdążyli zagłosować.

bDmGMErS
KOMENTARZE
(36)
18 lat
2 lata temu
"cisza wyborcza" to śmieszny zwyczaj. najwyższy czas wyrzucić ten przepis na śmietnik. wszyscy stosują brudne chwyty w czasie kampanii agitacyjnej a w dniu wyborów - metemorfoza - sami święci.
Nicky
2 lata temu
Cisza wg autora artykułu skończy się 26 października.Litości...
luska09
2 lata temu
Cisza wyborcza do 26.10? oby
bDmGMErT
fdaf
2 lata temu
M.Drozdek czytasz co piszesz gimbusie ? "A przypominamy, cisza wyborcza trwa aż do zamknięcia lokali wyborczych (czyli do godz. 21:00 w niedzielę 26 października 2019 r.)" Ale dno...Machała...pozwalniaj tych redaktorów!!!
Antypolityczn...
2 lata temu
Idą by swoim panom dać ogromne pensje , i nie istotne która strona . To wszystko banda przekrętów .
Najnowsze komentarze (36)
Patriota
rok temu
Tylko Konfederacja
A Man
rok temu
Jeżeli na karcie nie było widoczna nazwa nazwa partii i znaku oddania głosu, to cisza wyborcza nie została złamana i wszystko jest w porządku!
Zniesmaczona
rok temu
Na śmietnik również powinno się wyrzucić niektóre przepisy i zastąpić je nowymi np że na glosowanie powinien iść każdy kto ma skończone 18 lat bez wyjątku chyba że ktoś nie jest w stanie ze względów chorobowych wtedy ma na usprawiedliwienie zaświadczenie lekarskie. Cala reszta społeczeństwa obowiązkowo jak nie kara finansowa z 6000 zł to może by się ludzie czegoś nauczyli a Państwo najwyżej miało by dodatkowy dochód z ludzkiej głupoty. Po to mamy wolność i możliwość wyborów że powinniśmy z tego korzystać a nie na wybory idzie 30 % społeczeństwa ale wszyscy potem zgodnie narzekają z tego 70% które tyłka z domu nie ruszyło żeby pójść. To pytam się po kij wybory?
GUN-freedom
rok temu
"Ważne wybory"- i znów PO-PiS. Brawo pastuchy!
art
rok temu
26. pazdziernika wypada w sobote :)
dex
2 lata temu
no i fajna dziołcha!!!
o!
2 lata temu
A co to za potwora.
Tu i teraz
2 lata temu
...inteligencją to ta kobita nie grzeszy...grunt to parcie na media...byle pisali i pokazywali...
bDmGMErL
Echo
2 lata temu
Skąd w reklamie sklepu agata wstrząśnięto słowo mastny?
t
2 lata temu
lubiejeja
Franek
2 lata temu
Taka cisza to utrapienie (czyli do godz. 21:00 w niedzielę 26 października 2019 r.),BYK
gsc
2 lata temu
Socha to jest Justyna, a nie Małgorzata
Pracodawca
2 lata temu
M.Drozdek- zatrudnię Cię "redaktorze" do noszenia cegieł.....nie pisz więcej bo się tego czytać nie da..... " A przypominamy, cisza wyborcza trwa aż do zamknięcia lokali wyborczych (czyli do godz. 21:00 w niedzielę 26 października 2019 r.), o ile nie zostanie przedłużona'
dsdfd
2 lata temu
Drozdek gimbazo,26.10.2019 to sobota-kalendarza na kompie nie masz? co za neptyk to pisał....a Machała mu za to płaci......" A przypominamy, cisza wyborcza trwa aż do zamknięcia lokali wyborczych (czyli do godz. 21:00 w niedzielę 26 października 2019 r.), o ile nie zostanie przedłużona"
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić