REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła14.11.19 (15:41)

Małopolska. Auto wypadło z zakrętu. Renault dachowało w ogródku

Do zdarzenia z udziałem renault doszło w miejscowości Podczerwone (woj. małopolskie). Kobieta jadąca osobowym autem wpadła w poślizg. Dachowała w ogródku jednego z domów stojących przy drodze. Świadkowie patrzyli na wypadek ze zdumieniem tym większym, że kobiecie nic się nie stało.
Youtube.com

Do wypadku doszło w miejscowości Podczerwone (woj. małopolskie). Kobieta jadąca osobowym samochodem marki Renault straciła panowanie nad kierownicą i wypadła z zakrętu.

Samochód zjechał na przeciwległy pas jezdni. Później wjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie. Dachował na sąsiedniej posesji. Na szczęście nikogo nie było w pobliżu miejsca zdarzenia.

REKLAMA

Kobieta jechała sama. W wypadku nie odniosła żadnych obrażeń. Z rozbitego auta wyszła o własnych siłach. Świadkowie zdarzenia szybko ruszyli jej z pomocą i wezwali karetkę pogotowia. Z niewielkim urazem głowy została odwieziona do szpitala.

Zobacz także: Warszawa. Dachowanie samochodu

Na miejscu zdarzenia pojawiła się także policja i straż pożarna. Usunięto rozbite auto i oczyszczono teren. Policja spisała także zeznania świadków. Z wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku była wyłącznie nadmierna prędkość.

Policja przy okazji apeluje o rozwagę podczas jazdy. Zachęca do wzięcia udziału w akcji "Nie Zabijaj – Jedź bezpiecznie!", która propaguje przestrzeganie przepisów i rozwagę na drodze.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij