REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Oskar Netkowski14.10.19 (08:51)

Marcelina Zawadzka dementuje plotki o związku z Rafałem Jonkiszem

Wokół Marceliny Zawadzkiej znowu dużo się dzieje. Ostatnio gwiazda śniadaniówki TVP musiała tłumaczyć się z domniemanego romansu z Rafałem Jonkiszem.
ONS.pl

Marcelina Zawadzka to jedna z najgorętszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Nic więc dziwnego, że nie brakuje jej adoratorów. Ostatnio głośno było o jej rozstaniu z Rafałem Jonkiszem.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

REKLAMA

Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza był bardzo intensywny. Para często udostępniała zdjęcia ze wspólnych wakacji oraz imprez. Ich relacja przetrwała niespełna rok. Pomimo rozstania cały czas ponoć utrzymują ze sobą kontakt.

Co więcej, jeszcze do niedawna mówiło się, że ich uczucie ciągle jest żywe. Portale plotkarskie przez długi czas żyły w przekonaniu, że para do siebie wróciła.

Nic z tego. Marcelina Zawadzka zaprzeczyła ostatnio tym doniesieniom. Ale co ciekawe, wyznała, że były partner nie jest jej obojętny.

- Rafał będzie zawsze w moim sercu. Ja nigdy nie powiem złego słowa na niego - powiedziała Marcelina Zawadzka w rozmowie z "Twoje Imperium".

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Gdy w 2012 r. przygotowywała się do wylotu na wybory Miss Universe, niespodziewanie dowiedziała się, że jej związek z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim się skończył. Modelka długo nie mogła poradzić sobie z tym bolesnym rozstaniem, a kolejnych mężczyzn w swoim życiu traktowała wyłącznie jako kumpli.

W 2017 r. los odwrócił złą kartę. Wtedy prezenterka TVP dać szansę Mikołajowi Roznerskiemu, którego widzowie doskonale znają z "M jak miłość". Niestety, związek szybko się rozpadł. Później spotykała się z modelem Leonardo Marquesem, ale w tym przypadku również - bez szczęśliwego zakończenia.

Gdy gruchnęła informacja, że serce Zawadzkiej zajął 8 lat młodszy Rafał Jonkisz, nikt nie dowierzał. I znów, zanim przyzwyczailiśmy się do tej myśli, już jest po wszystkim.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij