REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Julian Meller27.03.19 (11:14)

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Periodyk opublikował zdjęcia

O romansie Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza plotkowaliśmy już dawno. Teraz "Twoje Imperium" przyłapało zakochanych. Ich związek już nie jest tajemnicą.
East News / East News

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcia z imprezy urodzinowej, na których jest Rafał Jonkisz. I choć wtedy para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie swego związku, było widać, że wiele ich łączy. Teraz dochodzą nas nowe słuchy na temat tych dwoje. W "Twoim Imperium" ukazały się zdjęcia, na których widać, jak Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz nie szczędzą sobie czułości.

Model jest o 8 lat młodszy od Marceliny. Mimo tego wydaje się, że wiek nie gra tu roli.

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: 30-letnia Zawadzka: "Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę żoną"

W najnowszym numerze tygodnika "Twoje Imperium" znajdziemy zdjęcia dokumentujące czułości Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza.

- Paparazzo wypatrzył ich na celebryckich urodzinach w stolicy. Wprawdzie na przyjęciu bawili się jak dobrzy kumple, ale naprawdę ciekawie zrobiło się później, gdy zostali sami - czytamy w periodyku.

Ostatnio prezenterka nie miała szczęścia w miłości. Po tym, jak rozstała się z aktorem Mikołajem Roznerskim, związała się z brazylijskim modelem, Leonardem Marquesem. Ale i ta relacja nie przetrwała długo. Od tamtej pory Zawadzka trzymała mężczyzn na dystans. Teraz gwiazda woli nie obnosić się z nowym romansem.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij