o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Michał Kurek
|

Marcin Meller: coście sk... uczynili

338
Podziel się

Marcin Meller w bardzo ostrych słowach skrytykował polskie władze. "Coście sk... uczynili z tą krainą" - napisał na Facebooku.

Marcin Meller: coście sk... uczynili
(PAP, Bartłomiej Zborowski)
bDnVwZhh

Dziennikarz w mediach społecznościowych napisał, że przez lata przyjeżdżając do Gruzji "pęczniał z dumy jak Polska się rozwija".

- Teraz próbuję tłumaczyć gruzińskim znajomym, że jeszcze nie jesteśmy Białorusią - wyjaśnia w dalszych słowach. - Coście sk... uczynili z tą krainą? - kończy swój wpis.

Pod wpisem Marcin Mellera pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni ganią dziennikarza za użycie wulgaryzmu, inni wyrażają poparcie dla jego poglądów albo przeciwnie, polemizują z nim.

bDnVwZhj

"Panie Marcinie prawda to, ale żeby aż takim językiem?" - pyta jeden z facebookowiczów. Marcin Meller odpowiedział, że to cyctat z Kazika. Z kolei inny internauta ironizuje: "A co się stało???? Załamała się gospodarka???? Więzienia pełne opozycji???? Palenie literatury???? Jezus Maria, siedzę w Warszawie i nic nie wiem...".

bDnVwZhK
KOMENTARZE
(338)
asa
3 lata temu
Facet,idz se POskacz w obronie demokracji....najlepiej z Petruszką
ola
3 lata temu
kto to jest ? czy to kolejny gej ?
On
3 lata temu
Pęczniał z dumy widząc jak za czasów PO jego złodziejskie konto pęczniało
bDnVwZhL
ON
3 lata temu
Skąd te kwiki? Nic w moim życiu się nie zmieniło. Nie głosowałem na PIS, ale czuję, że Polska jest dla nich priorytetem. Popełniają pewne gafy, ale w przeciwieństwie do posłów PO, nie robią wrażenia złodziei i oszustów. Pamiętam jak wierzyłem w słowa tuska o obniżeniu podatków, zmniejszeniu biurokracji itd. wszystko okazało się kłamstwem. Jak u władzy było PO, nie wiedziałem skąd dostają instrukcje, z Niemiec, z Izraela czy może z Kluczyk Holding, teraz przynajmniej wiem, że kraj jest kierowany z Polski, z Nowogrodzkiej.
rand
3 lata temu
Ale co się takiego dzieje? Krowy przestały mleko dawać? Po co takie głupoty opowiadać, panie Meller?
Najnowsze komentarze (338)
ddt
3 lata temu
następny "Mądrala" obrońca komarów i much cc
morgi
3 lata temu
Pane Meller,co z głowką się dzieje.Jeszcze siedzi Pan w lodzi lewactwa i liczy mamonę.A przyjdzie czas nowego rozdania losu,,,.wszystko się odmieni,to co wtedy będzie...
facet
3 lata temu
Ależ wy jesteście głupi! Facet ma światopogląd (poszukajcie w słowniku) a nie jak wy barany bez szkoły. Wam teraz jest ok, bo dają wam 500zł i macie na wódkę, ale to tylko pożyczka, którą wszyscy będziecie musieli spłacić. Pieniądze nie rosną na drzewach i nikt za darmo ich nie daje, ale to dla was za trudne. Cała Europa się z nas śmieje (27:0) ale dla was to sukces... Zobaczymy przy następnych wyborach :)
Gruzin
3 lata temu
Szkoda słów na tego czosnkowego lewaka. Zostań w Gruzji, ale tam trzeba pracować i to nie paszczą...
san
3 lata temu
Żeby aż tak ostro atakować PO, PSL i SLD. wstyd meller
zibi58
3 lata temu
Melioracji to brzydki facet z bardzo małym siusiakiem.
observer
3 lata temu
Właśnie ,coście zrobili z tą krainą , to pytanie do twojej nacji.
observer
3 lata temu
A co ci do naszej Polskiej krainy.
bDnVwZhD
Tito
3 lata temu
Panie Meller powrotu do kamieni kupy nie chcemy. Pewnie się skurczyło w portmonetce od czasu kiedy za dobre słowo i przymknięcie oka na nieprawidłowości POprzednia władza solidnie nagradzała z budżetu Państwa
Nick
3 lata temu
podejrzewam że pan redaktor wstydzi się Polski w kontekście areny międzynarodowej ( jak jest opisywana przez zachodnie media i polityków ) a powinien być większym patriotą
aloooi
3 lata temu
No nareszcie, może nastaną czasy,że demokracja będzie dostępna dla wszystkich, a nie tylko dla resortowych dzieci. Poza tym w TVN -ach chyba się nic nie zmieniło, więc o co temu Mellerowi chodzi ?
lopez
3 lata temu
Pane Meller zgodzam się z Pane ,przez 8 ostatnich lat Polska i Polacy ..........................
margo
3 lata temu
jest Pan reporterem i felietonistą „Newsweeka Polska”...to wszystko tłumaczy...niestety :((((
Polska rośnie...
3 lata temu
nigdy nie cierpiałem tego jakiegoś tam melerka - mówiac krótko potomek pochodzi z niemiec - więc jak ma być taki osobnik jak melerek za Polską , radze iść na naukę wymowy razem z tuckiem
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić