REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Anna Ryta09.09.19 (08:32)

Marcin Prokop zażartował z Kuby Wojewódzkiego. "Wytknął" mu bogactwo

Marcin Prokop pozwolił sobie na kąśliwy komentarz pod adresem Kuby Wojewódzkiego. Oczywiście wszystko w ramach żartu, któremu w dodatku przyświecał szczytny cel.
ONS.pl

Charytatywny mecz TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Stadion Legii Warszawa za każdym razem pęka w szwach, bowiem chętnych do oglądania gwiazd na boisku nie brakuje. Nie inaczej było i w tym roku. Spotkaniu, jak co roku, przyświecał też szczytny cel. Tym razem zbierano fundusze na zakup karetki pogotowia dla jednego ze szpitali w Bieszczadach. Imprezę prowadzili Gabi Drzewiecka i Marcin Prokop.

I o ile dla prezenterki było to pierwsze tak ogromne wydarzenie, którego została gospodynią, jej towarzysz czuł się przy mikrofonie jak ryba w wodzie. Prokop do tego stopnia był swobodny, że często pozwalał sobie na kąśliwe żarty. Bohaterem jednego z komentarzy został Kuba Wojewódzki.

REKLAMA

Podczas meczu prezenter kilkukrotnie zachęcał widzów do włączania się w zbiórkę pieniędzy. W pewnym momencie dodał nawet, że karetka, na którą zbierane są fundusze, jest "bardziej wypasiona od zegarków kolegi ze stacji". Nietrudno się domyślić, o którą osobę chodziło. Znając jednak poczucie humoru Wojewódzkiego, Prokop nie musi obawiać się riposty ze strony "króla TVN".

ZOBACZ WIDEO: Radosław Majdan: "Małgosia jest bardzo emocjonalna. Zamykała oczy podczas meczu"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij