o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

"Masa" proponuje Mateuszowi Kijowskiemu pracę. "Może u mnie czyścić basen"

28
Podziel się

Nie kończą się perypetie byłego lidera KOD Mateusza Kijowskiego po jego wywiadzie, w którym stwierdził, że znajomi kupują mu jedzenie. Najbardziej znany świadek koronny w Polsce postanowił zaoferować mu pracę.

Oferta byłego gangstera zbiega się w czasie ze zbiórką pieniędzy dla Mateusza Kijowskiego
Oferta byłego gangstera zbiega się w czasie ze zbiórką pieniędzy dla Mateusza Kijowskiego (Agencja Gazeta, Piotr Skornicki)
bDyZGUXV

Jarosław Sokołowski, szerzej znany jako "Masa", w rozmowie z "Super Expressem" mówi, że mógłby zatrudnić Mateusza Kijowskiego u siebie w domu. Były gangster, którego zeznania przyczyniły się do rozbicia gangu pruszkowskiego, stwierdził, że były lider KOD mógłby czyścić basen, kosić trawę i pielęgnować ogród, a w domu sprzątać i gotować. To już kolejna oferta, z której może skorzystać Mateusz Kijowski.

- A w okresie świątecznym musiałby stać przy bramie ubrany na biało, marchewkę przykładać do nosa i witać mnie radośnie, kiedy wjeżdżam na posesję – kpi w "Super Expressie".

Oferta byłego gangstera, który co jakiś czas ujawnia sensacyjne informacje i planował spotkać się ze swoimi czytelnikami, zbiega się w czasie ze zbiórką pieniędzy na rzecz byłego lidera KOD. Mateusz Kijowski w wywiadzie portalowi Na Temat wspomniał o swojej dramatycznej sytuacji finansowej, która może zmusić go do wyjazdu z kraju. Później siostra Krystyny Pawłowicz (PiS), Elżbieta Pawłowicz-Opara zorganizowała stronie internetowej zrzutka.pl zbiórkę pieniędzy, by do tego nie dopuścić.

bDyZGUXX
Zobacz także: Zobacz też: Masa o współpracy Pawła Rabieja z Colosseum. "To było takie pruszkowskie biuro"

W weekend internauci nie przegapili okazji do złośliwych komentarzy. Mateusz Kijowski mówił, że z powodu biedy znajomi robią mu zakupy spożywcze, ale został przyłapany w sklepie z markowymi ubraniami.

bDyZGUYd
bDyZGUYy
KOMENTARZE
(28)
lion
3 lata temu
masie powinni zabrać cały majątek pochodzący z przestępstwa,dać nową tożsamość i prace polegającą na czyszczeniu basenów lub na budowie , mafioso celebryta celebrowany przez pisowskich polityków, wygląda na przestępce co wsadził konkurencje do więzienia a sam prowadził dalej swoje interesy za przyzwoleniem pisu
Gad
3 lata temu
Masa trąbi w trąby PiS bo boi się, że życie które wiedzie w końcu pryśnie. Trzeba powiedzieć w prost Sokołowski to zwykły pospolity bandyta który znalazł się wysoko w hierarchii mafijnej dzięki sprytowi i brutalności. Potem potrafił się sprytnie dogadać z sędziami wsypując swoich wszystkich kompanów. Media włącznie z tym portalem robią z niego celebrytę.
Ja
3 lata temu
Żadna praca nie hańbi. Ubrany na biało z marchewką imitującą nos byłby bardzo wiarygodny - taki bałwan bez charakteru.
bDyZGUYz
Bandyta - cel...
3 lata temu
To że jeszcze żyjesz świadczy jak słaba i nie znacząca była grupa przestępcza której służyłeś swoje brudne usługi , ale i tak do końca życia na odgłos wystrzelonej petardy będziesz popuszczał w gacie .
tesa
3 lata temu
Jaki Przywodca taki KOD zalosne , nie potrawi o siebie zadbac, o wlasne dzieci a pcha sie to koryta bo tak najlatwiej nic nie trzba robic a kasa jest.
Najnowsze komentarze (28)
szlachta nie ...
3 lata temu
Kijowski już znalazł jeleni UBywateli którzy mu płacą i teraz to Kijowski będzie wynajmował ludzi do czyszczenia jego basenu.
Tad
3 lata temu
To jest państwo kierowane przez przestępców dlatego taki bandzior i gwałciciel czuje się bezkarnie i jeszcze jest ochraniany przez państwo za pieniądze podatników jest to obrzydliwe a pisowni szukają ubekow wstyd
Patriota
3 lata temu
Jak można pisać, że oferuje się pracę komuś takiemu jak Pan Kijowski ? Nie wiem.Tylu innych ludzi faktycznie potrzebuje zatrudnienia ...
kasa
3 lata temu
Nierobie złożyłeś już CV u Masy ?
Gutek
3 lata temu
Ha ha ha bardzo fajny pomysł .Popieram
Cześć
3 lata temu
PANIE MASA proszę daj mi ta robotę ja wezmę z po całowanie reki
Za kraty z ni...
3 lata temu
Kijowski to kretacz i oszust. Doskonale potrafi manipulowac ludzmi.
Ja bym mu dal...
3 lata temu
Tak zyja w Polsce swiadkowie koronni.
bDyZGUYr
Świniopas
3 lata temu
U mnie też moźe pracować - świnìą tyłki podcierać
Marian
3 lata temu
Tylko w Polsce bandyta mógł zostać gwiazdą mediów.Jakim prawem pozwolono ocalić cały majątek,pozyskany na drodze przestępstwa?Skoro zdecydował się przejść "na drugą stronę" to tak jak stoi.Cały majątek powinno przejąć państwo,zlicytować a uzyskane środki przeznaczyć na pomoc dla ofiar przestępstw i funkcjonowanie instytucji Świadka Koronnego.Tymczasem bandyta pławi się w luksusie,państwo go chroni a on w najlepsze prowadzi interesy
Tomi1
3 lata temu
Dam kujiwskiemu 10 zeta za wytrzepanie dywanu
novy
3 lata temu
No to fajne jest życie gangstera; zarówno dawniej jak i teraz..
qqrq
3 lata temu
bałwan witający drugiego bałwana, czyli dwa bałwany
fhmm
3 lata temu
MAsa za wsypanie dziesiątek "kumpli" zamiast wąchac kwiatki od spodu, pływa w basenie... nie wierzę...to faktycznie chyba nie była mafia, tylko przedszkole...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić