o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Maślak PRZEPRASZA za krytykę filmu Sekielskiego: "Bardzo żałuję wypowiedzianych słów"

0
Podziel się

Wcześniej mister stwierdził, że dokument o pedofilii w Kościele jest przekoloryzowany.

Maślak PRZEPRASZA za krytykę filmu Sekielskiego: "Bardzo żałuję wypowiedzianych słów"
bErniBkl

Ciekawym zjawiskiem w show biznesie jest wypowiadanie się celebrytów na tematy, o których nie mają pojęcia. Na dywagacje o chromosomach glutenu czy dopatrywanie się w smalcu gęsim źródła białka można patrzeć z przymrużeniem oka. Prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy celebryci biorą się za komentowanie istotnych wydarzeń i nastrojów społecznych. Do grupy "mówiących o kilka słów za dużo" dołączył właśnie Rafał Maślak.

bErniBkn

Mężczyzna został zapytany o dokument Tomasza Sekielskiego Tylko Nie mów nikomu. Zdaniem Maślaka film o problemie pedofilii w kościele to przekoloryzowany obraz:

Widziałem pierwsze pół godziny i wyłączyłem. Owszem jest to kontrowersyjny film i o to chodzi. Dzieją się tam złe rzeczy, ale moim zdaniem jest to trochę tak nad wyraz przekoloryzowane. Jakieś przebitkowe, jakieś mleko płynące komuś z ust - powiedział w rozmowie z dziennikarzem Przeambiti.

Jego słowa poruszyły internautów i wywołały mały skandal. Maślak, widząc co narobił, postanowił ratować sytuację wpisem na Instagramie:

Przepraszam za moją nieprzemyślaną wypowiedź na temat filmu "Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich. Problem pedofilii, który został poruszony przez dziennikarzy, jest bardzo ważny i wstydzę się, że w swojej wypowiedzi zbagatelizowałem go. Bardzo żałuję wypowiedzianych słów. Nie miałem zamiaru nikogo urazić, w szczególności ofiar haniebnych czynów i ich najbliższych - bardzo przepraszam. Przepraszam również twórców dokumentu za wypowiedź na temat filmu, którego nie obejrzałem w całości.

bErniBkt

Myślicie, że następnym razem pomyśli, zanim coś powie?

bErniBku
bErniBkO
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić