o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Mateusz Kijowski nie musi iść do pracy. Dostanie pokaźną kwotę

271
Podziel się

Mateusz Kijowski i Elżbieta Pawłowicz w krótkim nagraniu wideo dziękują za zebrane do tej pory darowizny. Informują, że wpłacono łącznie już prawie 32 tys. złotych.

Mateusz Kijowski dziękuje za darowiznę
Mateusz Kijowski dziękuje za darowiznę (screen)
bDBimtTp

Elżbieta Pawłowicz na jednym z portali zorganizował zrzutkę na rzecz Mateusza Kijowskiego. Akcja została opatrzona tytułem "Stypendium Wolności - Mateusz, zostań w Polsce!"

"Mateusz Kijowski pomógł nam się zorganizować do walki o praworządność w Polsce. Na jego zawołanie wyszliśmy na ulice, organizowaliśmy się w całej Polsce i nie tylko tutaj. Zaczęliśmy się uczyć, więcej rozumieć, widzieć dalej i reagować mądrzej. Mateusz zawsze był z nami." - takimi słowami zachęcano do wpłat dla byłego szefa KOD.

"Niestety, zapłacił za to spokojem swoim i swojej rodziny oraz dramatycznym obniżeniem standardów życia. Z dnia na dzień stracił najważniejsze źródła utrzymania. Padł ofiarą nagonki medialnej, a wszyscy, z którymi współpracował w 2016 rokiem, są poddani licznym kontrolom skarbowym, wzywani na komendy policji czy do prokuratur. (...) Mateusz nie może znaleźć w Polsce zatrudnienia" - czytamy dalej.

bDBimtTr

Okazuje się, że pomimo afery z fakturami Mateusza Kijowskiego oraz jego problemów z płaceniem alimentów, Kijowski cieszy się na tyle dużą popularnością, że w ramach akcji udało się zebrać na jego rzecz 32 tys. złotych. O tym fakcie komunikują wraz z Elżbietą Pawłowicz w zamieszczonym na kanale YouTube filmie.

Pod filmem wyłączono możliwość dodawania komentarzy, dlatego trudno ocenić, co o powodzeniu tej akcji sądzą internauci. Podzielcie się z nami swoimi opiniami. Czy Mateusz Kijowski zasługuje na taką darowiznę?

bDBimtTS
KOMENTARZE
(271)
kończ waść
3 lata temu
Jak mu nie wstyd? Honor to on spuścił w toalecie dawno, dawno temu.
STOP NOP
3 lata temu
ZRÓBCIE ZRZUTKĘ NA MOJE KONTO. ZŁOTÓWKA OD KAŻDEGO POLAKA STARCZY. POMNOŻĘ TO DLA DOBRA POLSKI, SIEBIE I INNYCH OBYWATELI. MUSICIE MI TYLKO ZAUFAĆ.
antoni
3 lata temu
u mnie w tartaku jest robota na pile za niecałe 2 tys chętnie zatrudnią
bDBimtTT
marcin
3 lata temu
ja mu chętnie dam pracę, praca prosta i przyjemna - ogród ! będzie pielęgnował ogród i dostanie zapłatę jak wszyscy uczciwie pracujący w tym kraju. Od 1 stycznia 2018 1530 złotych netto, drugie tyle muszę zapłacić do Urzędów w ramach podaktów, zeby kolejne nieroby mogły stac pod sejmem i pikietować w imie demokracji.
Andy
3 lata temu
To jest pogarda dla ludzi uczciwych ktorzy pracują i nie potrzebują żebrać na chleb. A jak chcę utrzymywać pasożyta alimenciarza to niech utrzymują hi hi hi
Najnowsze komentarze (271)
Marek
3 lata temu
Nieroba należy zagonić do roboty . Fiskus i komornik powinni zająć tą kasę.
firma z Wrock...
3 lata temu
Zapraszam Mateusza do nas do pracy,jako że informatyk z niego kiepski,będzie mógł(po szkoleniu) czyścić kotły miałowe i filtry odpylające,szef płaci 9 tys zł miesięcznie netto,także przekracza nawet założoną przez Mateusza kwotę,jeszcze mu dojazd i delegację zapłaci.
Agi
3 lata temu
Powinien się wstydzić tak zebrać pieniądze są biedniesze rodziny a on zdrowy chłop do roboty głupie te ludzie co dają kasę
gościówa
3 lata temu
NIECH NIEROBA WEŹMNIE SIĘ ZA PRACĘ , A TY ELŻBIETO NIE RÓB WSTYDU DLA SWOJEJ SIOSTRFY KRYSI I OPAMIĘTAJ SIĘ KOBIETO .
Rozczarowany
3 lata temu
To jest kwintesencja takich partii jak PO i inicjatyw "społecznych " jak KOD tylko łapy wyciągać po cudze
Kij mi w oko
3 lata temu
Nazwisko mówi same za siebie kij mu w oko wszystko i tak to kijtu
qqrq
3 lata temu
niezły burak, leń i nierób
I wiesz co
3 lata temu
KOD ci w oko Kijowski
bDBimtTL
Wieslaw
3 lata temu
Prosze wplacac na Fundusz Odbudowy Mojej Kieszeni ‚ wszystkim darczynca z gory dziekuje
kocioł
3 lata temu
kijowski szacun dla ciebie za niezłe kity, w sumie dosyć proste ale dzięki tym frajerom możesz być spokojny o swoją przyszlość.
asddfg
3 lata temu
patologia...
wstyd
3 lata temu
...kijowski to typowy DARMOZJAD,oszust,złodziej !!!to KODowiec a .. K O D = Korpus Obrony Darmozjadów !!! typowym przykładem jest właśnie ten truteń ! a truteń to wiadomo kto, tylko żreć za cudze!
mmmm
3 lata temu
a może by tak te pieniądze wpłacić dzieciom tego Pana?? przynajmniej pokryło by to część zadłużenia alimentacyjnego. WSTYD mi za tego nieroba i karierowicza
melon
3 lata temu
To może w końcu zapłaci alimenty z odsetkami.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić