o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Mateusz Morawiecki powołał nowy departament. Będzie nim rządzić Beata Kempa

34
Podziel się

​Mateusz Morawiecki podpisał rozporządzenie powołujące Departament ds. Pomocy Humanitarnej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Będzie nim kierować, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, była szefowa kancelarii Beaty Szydło, obecnie minister bez teki w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Beata Kempa będzie zajmować się w rządzie Mateusza Morawieckiego pomocą humanitarną
Beata Kempa będzie zajmować się w rządzie Mateusza Morawieckiego pomocą humanitarną (East News, Jan Bielecki)
bEqEaqbV

Informację o podpisaniu rozporządzenia, powołującego nowy departament w KPRM, podało RMF FM. Zadaniem departamentu ma być koordynowanie pomocy potrzebującym w krajach Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

O tym, czym będzie zajmowała się w jego rządzie Beata Kempa premier Morawiecki poinformował 19 stycznia. - Pani minister Kempa będzie ministrem-członkiem Rady Ministrów odpowiedzialnym za koordynację pomocy humanitarnej i spraw uchodźców - poinformował szef rządu.

bEqEaqbX

Zobacz także: Beata Kempa w "Kto nami rządzi?" o uchodźcach

- Podniesienie tego problemu do rangi ministerialnej, czyli osoby, która w randze ministra-członka Rady Ministrów odpowiada za sprawy uchodźców i pomoc humanitarną, jest wyraźnym dowodem na to, że nie tylko tego nie lekceważymy, ale chcemy się bardzo poważnie za to zabrać - dodał Morawiecki.

Źródło: RMF FM

bEqEaqcy
KOMENTARZE
(34)
dghjdfh
4 lata temu
To są jakieś jaja! Ta prostaczka??? Jaja totalne!!! Parodia!!! Tworzą stanowiska, żeby etaciki z naszych podatków takim patolom płacić??? Ta kobieta mi ubliża, jak bierze pensję z moich podatków! Poza tym sam etat to pokazówka dla Unii Europejskiej, że niby nie mamy gdzieś uchodźców (a propos, tego że nie chcemy ich przyjmować).
Magda
4 lata temu
“O tym, czym będzie zajmowała się w jego rządzie Beata Kempa premier Morawiecki poinformował 19 stycznia. ” Prorok jaki czy co?
następne wybo...
4 lata temu
Mam nadzieje że za łamanie konstytucji dosięgnie ją ręka sprawiedliwości. Zagłosuje na każdego kto obieca posprzątać ten śmietnik po dobrej zmianie i ukarze przykładnie wszystkich oszustów i pseudo patriotów. Tak żeby nikt nigdy nie pomyślał o zamachu stanu poprzez wprowadzanie nielegalnych ustaw
bEqEaqcz
wielbiciel
4 lata temu
i tu się mylicie-poważam panią beatę za inteligencję,sposób myślenia-intuicyjnośc-taką żonę chciałbym miec-pozdro pani beato!-a wy co macie na materacu?
nabucco
4 lata temu
Upychają "najwierniejsze" kacykowi i najpodlejsze persony gdzie sie da i za ile sie da. Dojna zmiana job jego mać!
lula
4 lata temu
brzydactwo,fuj !!!!
ta to zna się...
4 lata temu
coś jej się przytyło przez te dwa lata przy korycie
sddsfve
4 lata temu
gardzę polską polityką widząc takie twarze i znając ich osiągnięcia
3tbn
4 lata temu
O RANY jakie obrzydliwe BABSKO..... BRRRRRRRRRRRRR!!!!....bez szyii małe TO TO ....jakies takie specjalnej troski... NO KAZUB!!- tylko!
korys
4 lata temu
Jest jeszcze tyle osób "godnych" w tej grupie nierobów że okazjonalnych departamentów rozmnoży się nam jak "królików" i wszystko to będziemy musieli wyżywić z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. " A robić nie ma komu."
Jakiiii
4 lata temu
No pięknie się prezentuje be czwórek w uśmiechu typowa klempa
hihihi
4 lata temu
Premier poinformował 19 stycznia a dziś mamy dopiero 7 stycznia 2018r hihihihi
Obywateł
4 lata temu
Niech sobie głowę umyje bo wyglonda ja kloszar A przede wszystkim niema kręgosłupa moralnego
bEqEaqcr
Bhb
4 lata temu
No to już wiadomo gdzie będā największe potrzeby niesienia pomocy humanitarnej oczywiście w TORUNIU.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić