REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk13.06.19 (11:16)

Mazowieckie: mężczyzna zaginął w lesie. Wyścig z czasem

Mężczyzna zaginął w lesie w okolicy Sokołowa Podlaskiego (województwo mazowieckie). Ponieważ z nieba lał się ukrop, rozpoczął się wyścig z czasem. Do poszukiwań ruszyły służby i rodzina 87-latka. Po kilku godzinach policjantom udało się odnaleźć mężczyznę. Był kilkanaście kilometrów od miejsca, gdzie był widziany ostatni raz.
kn1 / iStock.com

87-latka w okolicy Sokołowa Podlaskiego szukała policja, rodzina, znajomi i strażacy OSP. W końcu jeden z funkcjonariuszy dostrzegł mężczyznę leżącego na polu kukurydzy. Starszy pan był wycieńczony i odwodniony. Pomocy udzielono mu na miejscu.

Zaginięcie zgłosił 60-latek. Mężczyzna wybrał się do lasu ze swoim ojcem. Gdy ten źle się poczuł, syn postanowił pójść po samochód, by odwieźć 87-latka do domu. Nie znalazł jednak ojca w miejscu, w którym się rozstali.

REKLAMA

Syn, jego znajomi i rodzina przez 3 godziny próbowali odnaleźć zaginionego. Gdy poszukiwania nie dawały rezultatu, a temperatura powietrza zaczęła przekraczać 30 stopni, postanowili powiadomić policję. Sprawą zajęli się mundurowi z KPP w Sokołowie Podlaskim.

Oglądaj też: Co pić w upały? Nie tylko woda. Ważny jest jeszcze jeden składnik

Na miejsce zdarzenia pojechali wszyscy policjanci, którzy pełnili służbę. W jednostce został ogłoszony alarm. Funkcjonariusze przypominają, że aby zgłosić zaginięcie w podobnej sytuacji, nie trzeba czekać 24 godzin. Wręcz przeciwnie, należy robić to najszybciej jak to możliwe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij