o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Marcelina Kolewska
|
aktualizacja

Media oburzone bo zasłoniła synowi usta. Hartwich tłumaczy, jak było naprawdę

212
Podziel się

Zdjęcie Iwony Hartwich, która zasłania usta swojego syna, obiegło już cały internet. Przeciwnicy doszukują się w tym dowodu na to, że cały protest ma jedynie charakter polityczny. W rozmowie z portalem "naTemat" kobieta przedstawia swoją wersję wydarzeń.

Zdjęcia na których kobieta zasłania synowi usta upubliczniły prawicowe media i zwolennicy dobrej zmiany
Zdjęcia na których kobieta zasłania synowi usta upubliczniły prawicowe media i zwolennicy dobrej zmiany (Twitter)
bDntLEjp

Iwona Hartwich tłumaczy, że zasłaniała usta syna "delikatnie i tylko dlatego, że był bardzo zestresowany i nie mogła do niego dotrzeć w inny sposób".

– Kuba bardzo się zdenerwował całą sytuacją. Tam było naprawdę bardzo nerwowo - mówi w wywiadzie z portalem. - Zrobiłam to delikatnie. Nie chciałam, żeby krzyczał, zasłoniłam mu usta, żeby mu powiedzieć, że nie będę wywieszać tego baneru – relacjonuje.

bDntLEjr

Zdjęcia na których kobieta zasłania synowi usta upubliczniły prawicowe media i zwolennicy dobrej zmiany. Od rana głośno komentują sprawę i doszukują się w sytuacji "prawdziwego znaczenia". Ich zdaniem to dowód na to, że matka niepełnosprawnego nie liczy się z jego zdaniem i protest ma jedynie charakter polityczny.

- Chciałam go tylko uspokoić. To było delikatne zasłonienie ust, ale tego oczywiście na zdjęciach nie widać - przekonuje. - Nie miało nic z przemocy - podkreśla Iwona Hartwich.

bDntLEjx

W sieci, prócz kontrowersyjnego zdjęcia, upubliczniono również kilka zdjęć, na których widać siniaki na ramieniu Iwony Hartwich. Zdaniem kobiety są efektem przepychanki z funkcjonariuszami Straży Marszałkowskiej, zwłaszcza „panem w garniturze”, który był podobno najbardziej brutalny wobec protestujących.

- Dziś są jeszcze większe, aż mnie cały bark boli - opowiada. - Zrobił mi je te pan w garniturze, który był wobec nas, protestujących najbardziej brutalny - mówi.

Zobacz także: Zobacz także: Zbigniew Ćwiąkalski milczeniu Tomasza Komendy
bDntLEjy

Do posiniaczonej kobiety cały czas zgłaszają się prawnicy, którzy chcieliby ją reprezentować w ewentualnie podjętej sprawie pobicia. Iwona Harwitch jednak nie chce póki co podejmować kroków prawnych w tej sprawie. Ważniejsze jest dla niej wygranie protestu i to na tym dalej ma zamiar się skupić.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: natemat.pl / WP / Twitter

bDntLEjS
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(212)
cała Prawda
3 lata temu
Syn chciał coś powiedzieć co mogłoby skompromitować jego matkę, coś o czym rozmawiają poza kamerami telewizyjnymi
slk
3 lata temu
To jest kierowane PO-litycznie
KODEKSKARNY
3 lata temu
Matka "opiekunka " potrzebuje PSYCHIATRY i PROKURATORA !!! W żadnym cywilizowanym kraju w PARLAMENCIE nikt nie pozwoliłby na takie BURDY i WIDOWISKO w obecności niepełnosprawnych dzieci ! Totalne Hieny POlityczne karmią się tym zjawiskiem!
bDntLEjT
gość
3 lata temu
wygonić to na zbity pysk , niech weżmie się do pracy nygusica
Dot
3 lata temu
Co ona wyprawia z nim w domu, skoro publicznie potrafi tak się zachowywać, zresztą co wymagać od osoby która kandyduje do sejmiku z ramienia PO
Najnowsze komentarze (212)
kodi
2 lata temu
maja litosc w innym kraiu wylecjala by na pysk
nobi
2 lata temu
aktorka wyrezyserowana grai dalei
Mirek
2 lata temu
Z tej baby kawal wrednej i klamliwej...Gnac taką
Ojciec
2 lata temu
Syn mówił coś w rodzaju "mamo odpuść" chory na ciele zdrowy na umyśle. Widać ze sporo rodziców to histerycy, żeby nie było sam wychowuję dziecko z zespołem downa. Ale swoją energie wolę poświecić na wspólnie spędzone chwile, rozwój a nie na wydzieranie jakiś ochłapów.
dołosi
2 lata temu
PełOsie robią swoje czyli DYWERSJĘ
Morawiecki
2 lata temu
Ukarać ją za znęcanie!
anallytyk
2 lata temu
Może chciała go udusiç.
Slavis
3 lata temu
A jak się ma kobieta wytłumaczyć?
bDntLEjL
kop
3 lata temu
Tymi supermatkami powinien zająć się sąd rodzinny i odebrać im prawo opieki. To jest skandal, że za biedę odbiera się dzieci, a za psychiczne znęcanie się - nie i jeszcze promuje w mediach od 39 dni
Fe
3 lata temu
Przed chwilą na TVN 24 skończyła przemawiać Dorota Stalińska, kobieta która popierała reżysera pedofila ma teraz czelność w histerycznej, wściekłej, zajadłej wrzaskliwej wypowiedzi atakować rząd PiS nawołując do puczu i obalenia legalnie wybranej władzy. Wrzeszczała jak opętana, jakby się czegoś naćpała
Dotyczy
3 lata temu
Skąd wziąć pieniądze na wszystko skoro PO-PSL w ciągu 8 lat swoich nikczemnych rządów wyprzedało ponad 70% majątku narodowego głównie Niemcom, za niecałe 10% wartości, które dziś mogłyby dawać ogromne dochody państwu polskiemu. Obecnie PiS odkupuje te firmy za 100% wartości i od razy dają one wysokie dochody
jA
3 lata temu
typowa reprezentantka oPOzycji
zuza
3 lata temu
Bardzo lubię tego Kubę i powinni tych chłopców odizolować od matek np. przejażdżka na wycieczkę, potem matki wyprowadzić z sejmu siłowo. W Polsce to nie Ameryka i ludzie po przepracowaniu 40 lat nie mają pieniędzy w ogóle bo nie osiągnęli wieku emerytalnego. Pani Hartwich do pracy
san
3 lata temu
Kalekie dziecko jest narzędziem żebractwa i szantażu. Wredna roszczeniowa baba opłacana i podżegana przez opozycję za robienie syfu w sejmie do sądu za znęcanie się nad niepełnosprawnym
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić