Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Media oburzone bo zasłoniła synowi usta. Hartwich tłumaczy, jak było naprawdę

212
Podziel się

Zdjęcie Iwony Hartwich, która zasłania usta swojego syna, obiegło już cały internet. Przeciwnicy doszukują się w tym dowodu na to, że cały protest ma jedynie charakter polityczny. W rozmowie z portalem "naTemat" kobieta przedstawia swoją wersję wydarzeń.

Zdjęcia na których kobieta zasłania synowi usta upubliczniły prawicowe media i zwolennicy dobrej zmiany
Zdjęcia na których kobieta zasłania synowi usta upubliczniły prawicowe media i zwolennicy dobrej zmiany (Twitter)
bEUtxffp

Iwona Hartwich tłumaczy, że zasłaniała usta syna "delikatnie i tylko dlatego, że był bardzo zestresowany i nie mogła do niego dotrzeć w inny sposób".

– Kuba bardzo się zdenerwował całą sytuacją. Tam było naprawdę bardzo nerwowo - mówi w wywiadzie z portalem. - Zrobiłam to delikatnie. Nie chciałam, żeby krzyczał, zasłoniłam mu usta, żeby mu powiedzieć, że nie będę wywieszać tego baneru – relacjonuje.

bEUtxffr

Zdjęcia na których kobieta zasłania synowi usta upubliczniły prawicowe media i zwolennicy dobrej zmiany. Od rana głośno komentują sprawę i doszukują się w sytuacji "prawdziwego znaczenia". Ich zdaniem to dowód na to, że matka niepełnosprawnego nie liczy się z jego zdaniem i protest ma jedynie charakter polityczny.

- Chciałam go tylko uspokoić. To było delikatne zasłonienie ust, ale tego oczywiście na zdjęciach nie widać - przekonuje. - Nie miało nic z przemocy - podkreśla Iwona Hartwich.

bEUtxffx

W sieci, prócz kontrowersyjnego zdjęcia, upubliczniono również kilka zdjęć, na których widać siniaki na ramieniu Iwony Hartwich. Zdaniem kobiety są efektem przepychanki z funkcjonariuszami Straży Marszałkowskiej, zwłaszcza „panem w garniturze”, który był podobno najbardziej brutalny wobec protestujących.

- Dziś są jeszcze większe, aż mnie cały bark boli - opowiada. - Zrobił mi je te pan w garniturze, który był wobec nas, protestujących najbardziej brutalny - mówi.

Zobacz także: Zobacz także: Zbigniew Ćwiąkalski milczeniu Tomasza Komendy
bEUtxffy

Do posiniaczonej kobiety cały czas zgłaszają się prawnicy, którzy chcieliby ją reprezentować w ewentualnie podjętej sprawie pobicia. Iwona Harwitch jednak nie chce póki co podejmować kroków prawnych w tej sprawie. Ważniejsze jest dla niej wygranie protestu i to na tym dalej ma zamiar się skupić.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: natemat.pl / WP / Twitter

bEUtxffS
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(212)
kodi
4 lata temu
maja litosc w innym kraiu wylecjala by na pysk
nobi
4 lata temu
aktorka wyrezyserowana grai dalei
Mirek
4 lata temu
Z tej baby kawal wrednej i klamliwej...Gnac taką
bEUtxffT
Ojciec
4 lata temu
Syn mówił coś w rodzaju "mamo odpuść" chory na ciele zdrowy na umyśle. Widać ze sporo rodziców to histerycy, żeby nie było sam wychowuję dziecko z zespołem downa. Ale swoją energie wolę poświecić na wspólnie spędzone chwile, rozwój a nie na wydzieranie jakiś ochłapów.
dołosi
4 lata temu
PełOsie robią swoje czyli DYWERSJĘ
Morawiecki
4 lata temu
Ukarać ją za znęcanie!
anallytyk
4 lata temu
Może chciała go udusiç.
Slavis
4 lata temu
A jak się ma kobieta wytłumaczyć?
kop
4 lata temu
Tymi supermatkami powinien zająć się sąd rodzinny i odebrać im prawo opieki. To jest skandal, że za biedę odbiera się dzieci, a za psychiczne znęcanie się - nie i jeszcze promuje w mediach od 39 dni
Fe
4 lata temu
Przed chwilą na TVN 24 skończyła przemawiać Dorota Stalińska, kobieta która popierała reżysera pedofila ma teraz czelność w histerycznej, wściekłej, zajadłej wrzaskliwej wypowiedzi atakować rząd PiS nawołując do puczu i obalenia legalnie wybranej władzy. Wrzeszczała jak opętana, jakby się czegoś naćpała
Dotyczy
4 lata temu
Skąd wziąć pieniądze na wszystko skoro PO-PSL w ciągu 8 lat swoich nikczemnych rządów wyprzedało ponad 70% majątku narodowego głównie Niemcom, za niecałe 10% wartości, które dziś mogłyby dawać ogromne dochody państwu polskiemu. Obecnie PiS odkupuje te firmy za 100% wartości i od razy dają one wysokie dochody
jA
4 lata temu
typowa reprezentantka oPOzycji
zuza
4 lata temu
Bardzo lubię tego Kubę i powinni tych chłopców odizolować od matek np. przejażdżka na wycieczkę, potem matki wyprowadzić z sejmu siłowo. W Polsce to nie Ameryka i ludzie po przepracowaniu 40 lat nie mają pieniędzy w ogóle bo nie osiągnęli wieku emerytalnego. Pani Hartwich do pracy
bEUtxffL
san
4 lata temu
Kalekie dziecko jest narzędziem żebractwa i szantażu. Wredna roszczeniowa baba opłacana i podżegana przez opozycję za robienie syfu w sejmie do sądu za znęcanie się nad niepełnosprawnym
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić