Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na

Megakumulacja w europejskiej loterii rozbita. Miliony zgarnięte

15
Podziel się:

W końcu! Po ponad dwóch miesiącach kumulacja w loterii Eurojackpot została rozbita. Pięciu szczęśliwców wygrało po 18 milionów euro, czyli równowartość blisko 78 milionów złotych. W piątek wylosowano następujące liczby: 5, 6, - jako liczby dodatkowe oraz 13, 15, 18, 39, 45.

Megakumulacja w europejskiej loterii rozbita. Miliony zgarnięte
(WP.PL, Sebastian Ogórek)

Dwie wygrane I stopnia odnotowano w Niemczech, a ponadto po jednej w Hiszpanii, Włoszech i Finlandii. W rezultacie szczęśliwcy zgarną po 18 mln euro.

Najwyższa wygrana odnotowana w Polsce w piątkowym losowaniu to 1,26 mln zł. Najwięcej, bo prawie 25 tysięcy wygranych było po 33,10 zł.

Ponieważ kumulacja została rozbita, w piątek 23 listopada będzie można zagrać o gwarantowane 10 mln euro, czyli około 43 mln zł.

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 roku. Na polski rynek wprowadził ją we wrześniu ubiegłego roku Totalizator Sportowy. Zakład kosztuje 12,50 zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

KOMENTARZE
(15)
Jj
3 lata temu
Kundzia wygrał .
Niady
3 lata temu
Ktoś tu źle napisał.W Niemczech padły wszystkie wygrane.Wystarczy sprawdzić na niemieckiej stronie Lotto.
Spożywczy
3 lata temu
Bez przewidywania!!!!!!!
Polskipolak
3 lata temu
Jeden zakład w Polsce to koszt 12,50zl. Taki sam zakład w Holandii to koszt 2 euro, to równowartość 8,40zl. Nie rozumiem o nie widzę, gdzie tu jest uczciwy przelicznik... Chyba że wygrana w Polsce jest o te procenty różnicy proporcjonalnie większą w co oczywiście wątpię.
wamp
3 lata temu
W Holandii kupon kosztuje 2 euro, w przeliczeniu na nasze to około 8,60zł, jeżeli chodzi o dzisiejszy kurs euro, widocznie reszta to danina dla państwa
Brak slow...
3 lata temu
W Polsce 12,50 w Holandii 2 e. Jeszcze jakieś pytania?
miecias
3 lata temu
W rzeczywistości nikt z grających nie wygrywa. Kasę zabiera grupa właścicieli gry. Załatwiane to jest komputerowo. Podobnie jest u nas. Drukuje się wygrane kupony już po wylosowaniu numerów. Odebrać wygrane żaden problem. A jeżeli trafi jakiś szczęśliwiec to wypuszcza się więcej wygranych kuponów by obniżyć wielkość wygranej. Pamiętajcie - nikt w kasynie nie wygrywa. Tylko Niemcy. Są kłamcy, złodzieje i mord.....
Jackpot
3 lata temu
Pytanko-ilu Polaków trafiło szóstkę od początku? Odpowiedz żaden !!! Ale was w h...robią a los12.5zl🤣🤣🤣🤣 w tym kraju nic nie może być normalne!
Jan lat 70
3 lata temu
Teoria Lombroso została co prawda obalona w kryminalistyce, ale w pełni sprawdza się w polityce. Uroda niedoszłej starościny, byłego szefa KNF i całej elity pisu idzie w parze z przynależnością do pierwszego sortu. Jeżeli spotkamy brzydala, to na 99,99% jest przynależny do tej organizacji. Mankamenty w urodzie stara się zrekompensować przynależnością do nich.
heca
3 lata temu
wszyscy grają, Niemcy wygrywają :)))))
marek
3 lata temu
u nas w Tworkach też jeden trafił ,łbem w ścianę
Ewaa
3 lata temu
Jak zwykle Niemiec wygrał..... Dziwne to to nie jest
Haha
3 lata temu
W rozbijaniu kumulacji zawsze bierze udział Finlandia, a zgadnijcie gdzie losują? Tzn. P pseudo-losują, bo to nie jest live.
twardziel52
3 lata temu
witam pogratulować tak wysokich wygranych ze mnie to ten 1 milion by wystarczył a wszystko by się zmieniło na lepsze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić