o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Meghan Markle będzie publicznie karmić piersią? "Chce obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami"

0
Podziel się

Wywalczy sobie pozycję wśród matek?

Meghan Markle będzie publicznie karmić piersią? "Chce obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami"
bDhkCiPV

Narodziny synka Meghan Markle i księcia Harry’ego rozpętały prawdziwą burzę w zagranicznych mediach. Tabloidy z zapartym tchem donoszą o kolejnych "faktach" z życia półtoratygodniowego Archiego i jego rodziców. Księżna Sussexu przez ostatnie miesiące umiejętnie podgrzewała okołoporodową atmosferę. Wyprawiła baby shower za półtora miliona dolarów, a dziecko urodziła w luksusowym szpitalu, z którego usług korzystała także Victoria Beckham.

Co ciekawe, pierworodny syn książęcej pary dostał imię po... ukochanym kocie byłej aktorki. Obecnie Meghan odpoczywa w towarzystwie matki w luksusowej rezydencji Fromore Cottage, a książę Harry skupia się na wypełnianiu służbowych obowiązków.

bDhkCiPX

Po wejściu do rodziny królewskiej, Meghan Markle dała się poznać jako osoba bezkompromisowa, która z przyklejonym do ust uśmiechem łamie dworską etykietę. Służba w pałacu, ciepliwie znosząca zachcianki 37-latki, nadała jej nawet przydomek "trudna". Z charakterem byłej aktorki musiała zmierzyć się też Kate Middleton. Konflikt pań podobno rozwiązała sama Elżbieta II, a nieprzyjemna atmosfera w pałacu ulotniła się dopiero po narodzinach Archiego.

Świeżo upieczona mama marzy o tym, by stać się "najbardziej wpływową matką na świecie". Ekspertka od rodziny królewskiej, Angeli Molard, twierdzi, że Meghan chce inspirować kobiety, dlatego będzie publicznie karmić syna piersią:

bDhkCiQd

_Chce pokazać, jak publicznie karmi piersią i obalić mit, że powinno się to robić za zamkniętymi drzwiami._

Dla Meghan jest to również doskonała okazja, by kolejny raz wbić szpilę Kate. Żona Williama karmiła swoje dzieci piersią, jednak była o wiele bardziej zachowawcza i pozwoliła sobie jedynie na publiczne komentowanie uroków macierzyństwa:

Byłam naprawdę zachęcana do karmienia piersią. To było naprawdę trudne. To była walka, ale dałam radę - powiedziała Middleton podczas jednego ze spotkań z poddanymi.

Myślicie, że Meghan stanie się ikoną macierzyństwa?

bDhkCiQe
bDhkCiQy
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić