o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
|

Meghan Markle i książę Harry rozstali się? Odejście w cień to dla nich ostatnia szansa

31
Podziel się

Zaskakujące doniesienia australijskiego tabloidu ws. Meghan i Harry'ego. Książęca para odsunęła się w cień, aby ratować swoje małżeństwo.

Książę Harry i księżna Meghan
Książę Harry i księżna Meghan (Getty Images)
bDYnarJx

Kilka dni temu media zelektryzowała wiadomość o tym, że księżna Meghan i książę Harry chcą się usamodzielnić. W mediach społecznościowych wydali obszerne oświadczenie.

- Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej - zaczęli swój post.

Zobacz także: ZOBACZ: Meghan Markle ratuje dobre imię. Ustawka w programie Ellen
bDYnarJz

Ich decyzja wstrząsnęła fanami brytyjskiej rodziny królewskiej. Po ogłoszeniu tej nowiny w sieci zawrzało. Pod adresem Meghan Markle i księcia Harry'ego skierowano wiele przykrych słów. Brytyjczycy są niezadowoleni z takiego obrotu spraw. Niektórzy nazwali nawet małżeństwo zdrajcami. Jakie są powody tej decyzji, oficjalnie nie wiadomo.

Plotkowano, że to przez fatalne relacje z rodziną królewską albo przez nagonkę medialną na Meghan. Australijski tabloid ma jednak swoją teorię na temat tego, co się stało.

Według "New Idea", Meghan i Harry mieli się rozstać pod koniec 2019 r. Odsunięcie się w cień rodziny królewskiej ma im pomóc w naprawieniu relacji.

bDYnarJF

- Meghan i Harry potajemnie zerwali ze sobą 83 dni temu! - brzmi nagłówek w gazecie.

Na małżeństwo Meghan i Harry'ego miały negatywnie wpłynąć publikacje medialne, nieprzychylność rodziny królewskiej wobec księżnej i wiele innych sytuacji.

- Harry nie chciał już dłużej bronić osób, które utrudniały życie jego ukochanej. Musiał zdecydować, z kim chce spędzić resztę życia - twierdzi informator "New Idea".

Para zapowiedziała, że zamierza dzielić swoje życie między Wielką Brytanię a Kanadę. Meghan Markle chce pokazać synowi kulturę, w której sama się wychowywała. Czy doniesienia australijskiego tabloidu są prawdziwe? Miejmy nadzieję, że w małżeństwie książcej pary wszystko jest w jak najlepszym porządku.

bDYnarKa
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(31)
Nikka
rok temu
To albo chcą się usamodzielnić albo chcą żeby wspierała ich finansowo królowa coś tu nie gra?! Zapraszam do Polski do Biedronki na kasę jest dużo ogłoszeń spędzą tu miesiąc to spowrotem zachce się im być royalsami
Zakat
rok temu
A co to kogo ? Jakieś przebrzmiałe monarchie i pierdoły.
gfdh
rok temu
Meghan to nawiedzona lewaczka. Nie zdziwiłbym się, gdyby Harry nie mógł z nią wytrzymać.
bDYnarKb
ip123
rok temu
Brzydko paskudna facjata, kiepskie wnętrze pełne pretensji i zdrowo przechodzona jest bez gwarancji na dalszą zgodną egzystencję i eksploatację. Swoje już ugrała w amerykańskim stylu (od pucybuta).. teraz PR i powrót na plan sitcomów.
ksiądz
rok temu
NO I CO Z TEGO?
ksiądz
rok temu
NO I CO Z TEGO?
ksiądz
rok temu
NO I CO Z TEGO?
ksiądz
rok temu
NO I CO Z TEGO?
vicki
rok temu
Brazylijska telenowela. Nie obchodzi to nas.
gosc
rok temu
CZARNA KSIEZNA Z MURZYNSKIEGO NY BRONX .DOBRY DOWCIP
ery
rok temu
rudy żydowski pies
fds
rok temu
Jak się odsunęli, to odsunięci, po co ratowac .
Ala
rok temu
A kogo to obchodzi??????? To ich prywatna sprawa, nie wciskajcie swojej kluki w prywatne życie!!!!!
bDYnarJT
buuu
rok temu
dziecko ma z alimentów będzie zyła w luksusie!!!ona jest starsza ,,zmanipulowała goo...od początku nie pasowała...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić