o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|

Milioner zamordował dziecko. 7-latka umierała w męczarniach

72
Podziel się

Po aresztowaniu mężczyzny podejrzanego o porwanie dziecka, policjanci znaleźli w jego domu dziewczynkę z poważnymi obrażeniami.

Milioner zamordował dziecko. 7-latka umierała w męczarniach
(iStock.com)
bESPctjF

7-latka zmarła w szpitalu. Lekarzom nie udało się zatamować licznych krwotoków. Początkowo jej oprawcy postawiono zarzuty usiłowania zabójstwa, jednak zmieniono je na zarzut zabójstwa.

Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok dziewczynki. W sprawie aresztowany został mężczyzna, który był znany dziecku. Nikt inny nie jest podejrzany w sprawie - informuje rzecznik prasowy londyńskiej policji.

Robert Peters stanie przed sądem w grudniu. Do tego czasu policja będzie starała się ustalić, dlaczego milioner z Londynu znęcał się nad dzieckiem. Śledczy nie chcą mówić o szczegółach. Ujawniają jedynie, że 7-latka została potraktowana wyjątkowo brutalnie - informuje "Daily Mail".

bESPctjH
Zobacz także: ZObacz także: Mężczyźni i kobieta zakatowali 47-latka. Przyczyną była zazdrość

Zabójca był znanym handlarzem antyków. Dom w Londynie, w którym policja znalazła dziecko, kupił w lutym tego roku. Sąsiedzi w rozmowie z mediami stwierdzali zgodnie, że nie wydawał się podejrzany.

Rozmawiałem z nim kilka razy, wydawał się rozsądnym człowiekiem. Nie wiem jednak nic o jego sytuacji rodzinnej. Jego samochód często znikał, w domu kręcili się różni ludzie - mówi jeden z sąsiadów.

bESPctjN

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESPctki
KOMENTARZE
(72)
jghjg
4 lata temu
Zastanówcie się. Psychopaci czerpią radość z mordowania zwierząt, z ich strachu, bólu, próby walki, nadziei. Mamy takich na pęczki: Poznański, Szyszko, podobni. Niektórzy uczą tego swoje dzieci, te zdegenerowane, nieudane istoty szczerzące się nad zwłokami zebry. W takim razie jaki procent będzie miał chęć torturować niewinnego człowieka, na przykład dziecko? To tylko kwestia braku lęku przed prawem i możliwości (jakie dają pieniądze).
.............
4 lata temu
zadanie mu śmierci byłoby zbyt łagodna karą, trudno wymyślić coś co byłoby adekwatne okrucieństwem do jego zbrodni
art11
4 lata temu
Polski sedzia na zlosc Ziobrze ulaskawilby drania.
bESPctkj
b2b
4 lata temu
pieniadze milonera przenaczyc na koszt utrzymania w wiezieniu a reszte wypalacic poszkodowanej rodzinie
OXYGEN
4 lata temu
W każdym Państwie powinien być jakiś naczelny zryty z godzin i sowicie opłacany KAT specjalnie dla takich. Wszelkie "zabiegi" pod kroplówką żeby "pacjent" nie zjeżdżał co minutę. A jeżeli ktoś zapyta czy taka rzecz coś zmieni to odpowiem zmieni bo przynajmniej tego będzie się bał skoro ma PIENIĄDZE !
vvv
4 lata temu
psychole są wśród nas (a zwłaszcza władzy), ja bym zagoniła do roboty psychiatrów, bo za każdym razem słychać, ze psychopata usiłował się leczyć lub się leczył, tylko nic z tego nie wyszło..... dlaczego?
zizu
4 lata temu
Pewnie kochający inaczej?
ewa
4 lata temu
boze jedyny dziecko 7 letnie tak skatowac taka niewinna istota ludu moj ludu cozem ci uczynil w czym zem zawinil albo w czym zawinil smutne zycie
ja
4 lata temu
poczytajcie o sprrwaie deutrox i swiadku x.
Polka4
4 lata temu
Ten potwór powinien dlugo zdychać. Biedne maleństwo. Lzy same cisną się do oczu.
zdruzgotana
4 lata temu
zamordować mu rodzinę do 4 pokolenia, a ich ciała rozczłonkować maszynowo. Winnego zbrodni wyrzucić ŻYWCEM do piranii i nagrać video dając je na jutube
Eugenik
4 lata temu
Powoli go kroić i podobnie uczynić z całą jego rodziną - takie geny trzeba eliminować!
Iwona
4 lata temu
Pedofil- bogacz.
bESPctkb
vvv
4 lata temu
Oby tylko na jego posesji nie znalezli innych ciał ....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić