Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Klaudia Stabach
Klaudia Stabach
|

Misiewicz dostał ofertę pracy. Chce go zatrudnić SLD

95
Podziel się:

Po ostatnich doniesieniach na temat Bartłomieja Misiewicza i jego bardzo krótkim epizodzie w Polskiej Grupie Zbrojeniowej wydawałoby się, że pupilek szefa MON jest przekreślony i będzie musiał zniknąć z życia politycznego. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ właśnie dostał ofertę pracy i to nie byle jakiej.

Misiewicz dostał ofertę pracy. Chce go zatrudnić SLD
(Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY)

Działacze łódzkiego SLD ogłosili list otwarty do Bartłomieja Misiewicza, w którym zaproponowali mu posadę w zespole zajmującym się kontaktami z mediami. "Doceniając deklarowaną przez Pana publicznie chęć zdobywania doświadczenia zawodowego i uczenia się warsztatu, aby „skutecznie pracować dla Polski” oraz mając na uwadze fakt, że obecnie jest Pan pozbawiony tak pracy jak i szansy na posadę odpowiadającą Pańskim, jak sądzimy, aspiracjom, mamy propozycję" - napisali.

Przedstawiciele SLD w Łodzi, Tomasz Trela i Małgorzata Moskwa-Wodnicka, zwrócili uwagę na to, że Misiewicz ma doświadczenie zdobyte podczas pracy w charakterze rzecznika prasowego Ministerstwa Obrony Narodowej, dlatego ich zdaniem poradzi sobie z zakresem obowiązków w oferowanej dla niego pracy. "myślimy, że naszą ofertę kierujemy do właściwej osoby" - stwierdzili w liście.

Ich zdaniem posiadanie dyplomów z renomowanych uczelni nie jest najistotniejszą kwestią podczas doboru pracowników. Dla łódzkiego SLD liczy się przede wszystkim warsztat i doświadczenie. "Zawsze, kiedy mamy okazję, zapraszamy do współpracy młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi, by mogli podpatrywać starszych stażem i wiekiem, uczyć się od nich, podnosić swoje kwalifikacje, by w przyszłości pracować dla kraju".

Teraz Misiewiczowi nie pozostaje nic jak tylko udać się na rozmowę kwalifikacyjną. "Serdecznie zapraszamy Pana na rozmowę, podczas której będziemy mogli się poznać i przedyskutować szczegóły współpracy".

źródło: sld.org.pl

KOMENTARZE
(95)
CB
5 lata temu
OOO!!!, to jest dopiero hit dnia. Całe życie czekałem na ten artykuł. Ta informacja przykrywa sukces gospodarczy Polski w Hanowerze. oto czym nas axel pasie.
Ja jus
5 lata temu
No właśnie, jak nie u Macierewicza to u Sorosa
żołnierz
5 lata temu
No ale SLD w tym liście pomyliło pojęcia.Bartek chciał zdobywać doświadczenie w pracy dla Polski a nie Rosji.A tak PO za tym fajne nazwisko Moskwa,pasuje do lewackiego ugrupowania.
Kot
5 lata temu
Zdobył doświadczenie na kakalowych imprezach.
jen
5 lata temu
Przyjmij tą propozycję ,to kop nad kopy dla PiS-u,
seniorka z ło...
5 lata temu
Gratuluję pomysłu!.Tylko pokazanie czy "król jest nagi" czy też nie, pomoże w prawdziwej ocenie człowieka. Czy stał się ofiarą braku kadr w PiS, hejtu czy braku własnej , krytycznej oceny. Oby zgłosił się na rozmowę.. Trzymam kciuki i oczekuje dalszych informacji na ten temat
ak001
5 lata temu
Oj! biedny "Misio" :( a dostanie też 50 tysi? No przecież z czegoś człowiek żyć musi... skromnie, bo skromnie (w końcu tylko 50 tysięcy) ale jakoś może da radę przeżyć miesiąc z tak mizerną pensją.
leszekorzecki
5 lata temu
To niesAMOWITE GNOJEK PRZESTAJE BYĆ GNOJKIEM KIEDY PRZECHODZI DO SLD LUB PLATFORMY . Daje do myślenia
PO= poraszka ...
5 lata temu
Dobrze że jest POwski artykuł -dajcie artykuł jak Rudy blednie po przesłuchaniu :D
Polaco
5 lata temu
Dobrze go zajechali! :D
ton
5 lata temu
ale tu frustratów i nieudaczników ... zazdrościcie zazdrośnicy i to jest żenujące:-)
grzela
5 lata temu
zawsze może pojechać do Niemiec by zmieniać pampersy jakiemuś emerytowi. Jest duży,silny, wykształcony w tym kierunku.
mm
5 lata temu
a niech bierze pracę jaką dają.
afrykaner
5 lata temu
nadaje się jako salowy do robienia lewatywy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić