o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. oprac. Katarzyna Bogdańska
|

Misiewicz na urlopie? Wiadomo, gdzie i z kim

0
Podziel się

Wiadomo, co Bartłomiej Misiewicz robi na urlopie. Okazuje się, że ostatni weekend spędził w Juracie z tajemniczą blondynką.

Misiewicz na urlopie? Wiadomo, gdzie i z kim
(PAP)
bDgwpTZx

Sytuacja Bartłomieja Misiewicza wciąż interesuje opinię publiczną. Oficjalnie cały czas przebywa na urlopie. Pojawiły się nawet informacje, jak ten urlop spędza i z kim.

Jak donosi "Super Express", Misiewicz spędził romantyczny weekend z pewną Iwoną. Poznał ją ponoć kilka miesięcy temu w pracy. Teraz z okazji jego 27. urodzin wyjechali razem nad morze. Według informatora gazety to bardzo poważny związek, Misiewicz jest zakochany po uszy.

bDgwpTZz

Ostatnio w programie "Graffiti" Polsat News Beata Szydło dopytywana o to, czy Misiewicz pozostanie szefem gabinetu politycznego w MON, odpowiedziała: "Nie, nie sądzę". - Z tego co ja wiem i pan minister Macierewicz od razu, kiedy pojawiła się informacja, że Bartłomiej Misiewicz jest nadal szefem gabinetu, było dementi ze strony Ministerstwa Obrony Narodowej – stwierdziła.

Dodała także, że polityka kadrowa, w tym decyzja o odwołaniu bądź nie Bartłomieja Misiewicza, nie zależy od niej, ale jest w ręku szefa danego resortu.

Jak jednak dowiedzieliśmy się w biurze prasowym ministerstwa, Bartłomiej Misiewicz nadal pełni w MON te funkcje, które pełnił. - Nic się nie zmieniło. Pan Misiewicz nadal przebywa na urlopie - usłyszeliśmy. W obowiązkach zastępuje go Krzysztof Łączyński. Na jakim stanowisku będzie Misiewicz, okaże się dopiero, gdy wróci z urlopu.

- Będziemy informować, jeśli coś się w tym temacie zmieni - poinformowano nas w MON. A przypomnijmy, że Bartłomiej Misiewicz jest szefem gabinetu politycznego i rzecznikiem prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej, jednym z bliskich współpracowników Antoniego Macierewicza.

bDgwpTZF

Burza o Misiewicza

O Bartłomieju Misiewiczu zrobiło się głośno, kiedy opisano wizytę rzecznika MON w jednym z białostockich klubów. Z relacji wynikało, że na imprezę zajechał luksusowym BMW, a towarzyszył mu ochroniarz - funkcjonariusz Żandarmerii Wojskowej.

Po medialnej burzy nazwisko współpracownika ministra Macierewicza zniknęło ze strony internetowej MON. Zastanawiano się, czy fakt ten oznacza zwolnienie Misiewicza z resortu. W Centrum Operacyjnym Ministra Obrony Narodowej natomiast potwierdzono nam informację, że Misiewicz przebywa na urlopie. - Bartłomiej Misiewicz jest pracownikiem ministerstwa, obecnie wykorzystuje urlop - potwierdził wówczas Antoni Macierewicz.

bDgwpUaa
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić