o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Monika Olejnik nie chce rozpadu Perfectu. Ma szczególne życzenie

0
Podziel się

Grzegorz Markowski ogłosił, że odchodzi z zespołu Perfect. Dziennikarka Monika Olejnik nie chce do tego dopuścić.

Monika Olejnik jest wierną fanką zespołu Perfect.
Monika Olejnik jest wierną fanką zespołu Perfect. (ONS.pl)
bErXXZOZ

Zespół Perfect od 40 lat nie schodzi ze sceny. Takie hity jak "Autobiografia", "Nie płacz Ewka" czy "Chcemy być sobą" zna cała Polska. Na początku lat 90. z grupy odszedł jej lider Zbigniew Hołdys. Wszedł on w konflikt z wokalistą Grzegorzem Markowskim. Panowie do dziś ze sobą nie rozmawiają.

Decyzja Markowskiego o odejściu z zespołu zasmuciła ich fanów. Jedną z nich jest Monika Olejnik. Dziennikarka zaapelowała o jeszcze jeden wspólny koncert Perfectu w starym składzie.

Zobacz: Markowska o byciu córką znanego taty: "To bolało jak skurw*syn!"

bErXXZPb

- Grzesiek i Zbyszek bardzo Was proszę zagrajcie jeszcze razem na scenie!!! (...) Marzę o ostatnim koncercie Perfectu w 2020r. na Stadionie Narodowym z Hołdysem i Markowskim. Pokażcie proszę, że w podzielonej Polsce można być i żyć ponad podziałami! To może być symboliczna scena wolności - napisała na Facebooku, załączając zdjęcie z koncertu.

Właśnie trwa ostatnia wspólna trasa zespołu Perfect. Fani dziennikarki podzielają jej prośbę. "To byłby piękny koncert", "Pomysł na miarę czasów", "Pani Monika na ministra kultury" - piszą w komentarzach. Jesteśmy ciekawi odpowiedzi Zbigniewa Hołdysa i Grzegorza Markowskiego. Myślicie, że w takiej sytuacji mogliby się zjednoczyć?

bErXXZPC
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić