Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Moskwa: Taksówkarz truł i okradał swoich klientów. Zabił kilkadziesiąt osób?

24
Podziel się

Rosyjskie służby zatrzymały pod Moskwą taksówkarza, który truł swoich klientów. 29-latek podawał im wodę wymieszaną ze środkami psychotropowymi, a kiedy mdleli, okradał. Jeden z jego pasażerów zmarł. Według mediów, mężczyzna może być zamieszany w kilkadziesiąt niewyjaśnionych zgonów w stolicy Rosji.

bEKVvGgR

W mieszkaniu Wahana Karapetjana policja znalazła kilkaset tabletek klozapiny, którą stosuje się między innymi w leczeniu schizofrenii. 29-letni mężczyzna miał także specjalną skrytkę, w której było 20 telefonów komórkowych i ok. 100 zegarków.

Karapetjan, jak się okazało, nie miał licencji taksówkarza. Wynajął mercedesa i proponował ludziom podwózkę. Swoich pasażerów częstował butelką wody, w której wcześniej rozpuszczał środki psychotropowe. Potem zabierał im pieniądze oraz inne kosztowności i pozostawiał na ulicy.

Zobacz także: Polak pobity w rosyjskiej telewizji za "czerwonych faszystów"
bEKVvGgT

Wiosną rosyjska policja znalazła ciało 51-letniego dziennikarza. Wyglądało na to, że mężczyzna zmarł w wyniku przedawkowania alkoholu. Sekcja zwłok wykazała jednak, że został otruty. Ruszyło śledztwo, które doprowadziło do zatrzymania taksówkarza truciciela.

Źródło: WP, RMF FM

bEKVvGhu
KOMENTARZE
(24)
bardzo uwazny
4 lata temu
przestroga dla tych taxi-mafiosow,którzy trzymają z mafia i podobne rzeczy robia
dfsf
4 lata temu
co za glupi ludzie wsiadają do takiego auta? chyba ze było jakos oznakowane na niby taksi. no ale żeby wode brac i pic od niego?
Stopglupocie
4 lata temu
Jaki to taksówkarz skoro nie miał licencji. Autor tekstu sam sobie zaprzecza w treści artykułu, że był to taksówkarz skor dale piszę że raczej bandyta jeżdżący wypożyczonym autem który nastawiony był na osiągnięcie korzyści majątkowej rozbojem.
bEKVvGhv
łodzianin
4 lata temu
ostatnio córka znajomych została napastowana w Łodzi przez taksówkarza z Green Cabu. Podobno zatrudniają tam na pensje wszystkich, łącznie w z tymi z wyrokami, tych po więznieniach, tych co maja wyroki w zawieszeniu!! Groził jej że siedział już w więzieniu jak piśnie słowo, to on zabije jej cała rodzinę!! Policja sprawę zbagatelizowała..koszmar!! suma sumarum udało jej się uciec bo taksówkarz był bardzo gruby, zapamiętała tylko że taksówka miała trzycyfrowy numer..
prawda
4 lata temu
wygląd ma islamisty
kibic
4 lata temu
Najlepsze jest nawoływanie merów miast organizujących MŚ 2018 w Rosji - "nie bijcie turystów" - hehehe, welcome to the Russia. Mam nadzieję że ruskie obnażą całkowicie swój mongolizm własnie na tej imprezie.
Antonii i Kon...
4 lata temu
Niedługo w PISolsce ukraińscy kierowcy ubera będą tak samo rozwijać swoją dsiałalność.
lik
4 lata temu
Rosja to nadal dziki kraj.Nie dość ,że rządzi mafia to i pospolici zbrodniarze bezkarni.
rowni i rowni...
4 lata temu
tak samo jak PIS troje i omamaia leglnie
wania
4 lata temu
A kto popija wodę od "złotówy"?
GOść
4 lata temu
Taki jakiś mało Ruski .
lio
4 lata temu
Kto przy zdrowych zmysłach częstuje się wodą od taksówkarza ? Chyba tylko naprawdę ktoś zdesperowany kacem jak to bywa u rusków .
Wostok
4 lata temu
"29-letni mężczyzna miał także specjalną skrytkę, w której było 20 telefonów komórkowych i ok. 100 zegarków." Rosjanie mają chyba jakąś obsesją na punkcie zegarków. żołnierze Armii Czerwonej mieli ponoć po kilka na każdej ręce
bEKVvGhn
klient
4 lata temu
u nas wody nie podają
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić