Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Błaszkiewicz
Karolina Błaszkiewicz
|

Mówią o huraganie, ale u nas będzie pięknie. Lato wraca!

18
Podziel się:

W sobotę termometry mają pokazać nawet 20 stopni Celsjusza. Niedziela będzie równie przyjemna, wbrew informacjom o zbliżającym się huraganie. Nagłe ocieplenie potrwa kilka dni.

Od soboty ma być naprawdę ciepło
Od soboty ma być naprawdę ciepło (PAP)

Huragan Ofelia nadciąga nad Europę, a jednym z jego skutków będzie wzrost temperatury. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie mimo wydania ostrzeżeń przed wichurami, zwraca uwagę na słoneczny weekend. Piątek nie będzie należeć do najprzyjemniejszych, za to w sobotę poczujemy zmianę, również jako skutek Ofelii. Ładnie będzie co najmniej do środy.

W kilku miejscach popada, ale zza chmur wszędzie i tak przebije się słońce. Na południu okaże się najcieplej, chociaż w centrum i na północy wcale nie będzie gorzej. W tej chwili obowiązują ostrzeżenia dla województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Są jednak mniej niepokojące niż w czwartek. Wtedy pojawiła się informacja o huraganie Ofelia. Według amerykańskich ekspertów, w niedzielę uderzy w europejskie wybrzeża.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(18)
Smakosz
4 lata temu
No i gitara! Bo wczoraj minął rok. 💚
Smakosz
4 lata temu
Minął rok. No i gitara! 💚
o
5 lata temu
taki mamy klimat
Joe830
5 lata temu
Jaka radykalna ludzie z redakcji o2 chyba mają po 20lat, drodzy redaktorzy tegoż jakże mądrego portalu taka radykalna zmiana pogody w obecny czasie kiedyś jak i teraz nazywa się "Polska złota jesień", i nic w tym radykalnego. Pozdrawiam mądre głowy portalu O2.
Beton
5 lata temu
No i pięknie :-)
beer
5 lata temu
No to będzie można chłodne piwko w cieniu pić.
VXY
5 lata temu
Nie ma żadnej Ofelii , to efekty napromieniowań z bomb jądrowych wystrzeliwanych przez Rosyjskie wojska na manewrach. Nad nami czarne chmury i zatrute powietrze nad Europą . Ludzie obudźcie się , nas mordują przez samoloty.
Dany
5 lata temu
W Polsce jak jeden człowiek nie rządzi to wszyscy u władzy kradną i nie ma winnych. Szkoda że to Kaczyński bo niestety wszystkie reformy idą z podwyżek. Zarobki jakie były takie są. PO było 3razy gorsze dlatego głosuję na Pawła.
ttt
5 lata temu
""ch..b 3 godziny temu W Polsce szaleje od dwóch lat Orkan Kaczyński.Demoluje wszystko, co spotka na swej drodze."" najbardziej niszczy żydowskie przekręty ujujuj i ajwaj.
yyy
5 lata temu
""ch..b 3 godziny temu W Polsce szaleje od dwóch lat Orkan Kaczyński.Demoluje wszystko, co spotka na swej drodze.""masz wszy jak ryskie czołgi a mózgu ani miligrama
Gma
5 lata temu
Weźcie łepki, których życie kręci się tylko i wyłącznie wokół polityki, komentujcie sb przy tematach i na stronach politycznych. Straszną porażką jest to, że wszędzie wciskacie pociski polityczne. Ja politykę mam głęboko i nie muszę nawet przy informacjach o pogodzie, o niej czytać :P, może gdybyście mniej czasu poświęcali na informacje w temacie polityki, to mielibyście więcej czasu na swoje pasje i bylibyście przez to szczęśliwsi :D, po co tracić czas na coś, na co i tak się nie ma wpływu :P, miłość, wolność i pokój :))))))
Obserwator
5 lata temu
Damy radę. A jak nie to i tak damy radę
pomorzanka
5 lata temu
To wreszcie wezmę się za działkę
Smakosz
5 lata temu
No i gitara! Bo jutro wychodzę za mąż! 💕
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić