REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
oprac. Karolina Kołodziejczyk19.06.19 (12:51)

Mrowiny. Poruszające zakończenie roku. Mama zamordowanej Kristiny odebrała jej świadectwo

W szkole w Mrowinach odbyło się zakończenie roku. Bez 10-letniej Kristiny, której morderstwo wstrząsnęło całą Polską. Na szkolnej uroczystości pojawiła się mama dziewczynki, która odebrała jej świadectwo.
WP.PL

W środę uczniowie ze szkoły podstawowej w Mrowinach pojawili się na zakończeniu roku szkolnego. To trudny dla nich czas po śmierci 10-letniej Kristiny, która została brutalnie zamordowana.

O godzinie 8 rozpoczął się uroczysty apel. Obecni byli również rodzice i nauczyciele, którzy nie kryli wzruszenia. Jak relacjonuje "Fakt" najbardziej poruszający był moment, w którym mama Kristiny, Agnieszka odebrała jej świadectwo.

REKLAMA

Potem głos zabrała dyrektor szkoły. Nie wspomniała o niedawnej tragedii, tylko apelowała, by wszyscy uważali na siebie podczas wakacji. Po jej przemowie zapadła minuta ciszy.

Zobacz także: "Tłit". Sebastian Kaleta o zabójstwie 10-latki z Mrowin i Jakubie A.

Pogrzeb Kristiny. Apel matki do żałobników

Przypomnijmy: uroczystości pogrzebowe brutalnie zabitej 10-letniej Kristiny z Mrowin odbędą się w sobotę. Mama dziewczynki poprosiła, by wszystkie osoby uczestniczące w ceremonii przyszły ubrane na biało lub niebiesko. Do uczestników pogrzebu Kristiny zaapelowano również o "uszanowanie uczuć i prywatności rodziny".

10-letnia Kristina zaginęła w czwartek. Dziewczynka nie wróciła ze szkoły do domu. Jej ciało znaleziono w pobliskim lesie. Miała liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Sprawca próbował również upozorować gwałt.

Policja zatrzymała w tej sprawie Jakuba A. 22-latek usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz podżegania innej osoby do udziału w zabójstwie.

Jak ustalił dziennikarz WP Sylwester Ruszkiewicz, przyczyną okrutnego mordu na 10-letniej Kristinie była zazdrość. Podejrzany był bowiem zakochany w jej matce, a dziewczynka miała stać na drodze do związku. Mężczyzna wykorzystał fakt, że ofiara go znała i dlatego wsiadła z nim do samochodu. 22-latek, jak wynika z ustaleń śledczych, wywiózł ją 5 kilometrów od domu i zadał jej 32 ciosy nożem

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij