o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Patryk Skrzat
Patryk Skrzat
|

Na świeżaki w Biedronce polowała cała Polska. Oto, gdzie dziś skończyły

19
Podziel się

Warzywne i owocowe maskotki od Biedronki były prawdziwym hitem. Gdy brakowało ich w sklepach, klienci byli wściekli. Dziś pluszaki czekają w turystycznych miejscowościach zamknięte w maszynach i nikt zaciekle o nie nie walczy.

Świeżaków szybko w Biedronce zabrakło. Rok po promocji można je znaleźć już nie w sklepie.
Świeżaków szybko w Biedronce zabrakło. Rok po promocji można je znaleźć już nie w sklepie. (WP.PL, WP.PL)
bDYwiKZh

"Gang Świeżaków" to jedna z najgłośniejszych akcji marketingowych Biedronki. Ludzie tłumnie robili zakupy, żeby zdobyć naklejki, które uprawniały do odbioru maskotek w kształcie warzyw i owoców. Ba, sprawa "Gangu Świeżaków" trafiła nawet do sądu, gdy 25-letnia kobieta ukradła 2 tys. naklejek.

Zobacz także: Zobacz także: Rząd rusza na wojnę z foliowymi torbami w sklepach
bDYwiKZj

Świeżaki powodowały też płacz dzieci i wściekłość rodziców, gdy zaczęło brakować ich w sklepach. A klienci narzekali na to niemal w całej Polsce.

Jak się okazuje szał minął i dziś Świeżaki w nikim nie wzbudzają już takich emocji. Można się na nie natknąć w popularnych wakacyjnych kurortach. Sympatyczne maskotki "utknęły" w automatach z innymi pluszakami. Wrzucając kilka złotych można spróbować je wyłowić. Kolejki jednak się nie ustawiają. Poniższe zdjęcia zostały zrobione w Mikołajkach.

bDYwiKZp
bDYwiKZK
KOMENTARZE
(19)
KSYGZYWYGZY
4 lata temu
Biedronka ukradła pomysł ze świerzakami dla Lidla!!!
Ahoj
4 lata temu
Odnośnie tych automatów -byliśmy kiedyś z dziećmi i znajomymi w ogromnej sali zabaw w Szwecji dokładnie. Automaty z maskotkami codziennie puste bo rodzice lub starsze dzieci sobie z tym radziły, ubaw dla każdego. I tak powinno być przynajmniej w miejscu gdzie odpoczywają i bawią się dzieciaki. Ale nie w PL, tu zedrzeć za wszelką cenę. ......
świażak
4 lata temu
biedronka to oszuści, mając naklejki do tej pory nie otrzymałem zabawki dla dziecka
bDYwiKZL
lo
4 lata temu
nie piszcie cała Polska aż tylu debili nie ma w tym kraju
J - 2 3
4 lata temu
Bo, niestety, ludzie często przypominają stado pewnego gatunku zwierząt.
n
4 lata temu
Jak dziecko krzyknie to rodzic robi wszystko co chce. Manipuluja ludźmi reklamu i sztuczne potrzeby..... Każdy niech bedzie sobą i indywidualnie niech podchodzi do zabawek. Chce zepsuć dzieciaka to niech psuje. A ten co ma wiecej rozumu w glowie to nie kupi tego samego co jego sasiad. Jak Pawlaki sie Polacy zachowują.
lkm
4 lata temu
"Cała Polska biegała..."- LITOŚCI !!! To są ohydnie brzydkie maskotki!
Mm
4 lata temu
Ludzie to najpierw liczyć powinni się nauczyć żeby za maskotkę zapłacić 2500 tys.bo tyle trzeba było wydać w biedronie
debda
4 lata temu
O TAKIE PIERDOLY LUDZIE WALCZYLI
Micca
4 lata temu
W nadmorskich miejscowościach można było spotkać w tym roku "świeżaki", zdaje się około 30 polskich złociszy można było sobie kupić śliwkę, czy tam inną pieczarkę.
babcia
4 lata temu
Moje wnuki mają trzy świezaki i stoją w kuchni na oknie. A w poniedziałek widziałam dziewczynkę, która do przedszkola przyszła z pieczarką po pachą. Czyli akcja była dobra, tylko nie do końca dobrze zrobiona.
Były pracowni...
4 lata temu
Automaty mają tak sprytnie ustawioną elektronikę że mają w odpowiednim momencie lekko rozluźnić uścisk łapki , żeby zabawka wypadła z łapki ,najczęściej są tak ustawione że wygrać może co 100 grający , ale można je dowolnie ustawić, nawet tak że nikt maskotki nie dostanie .
Mama
4 lata temu
Moj mąz wygrał dla naszej coreczki pluszaka na strzelnicy w lunaparku.słowo daje maskotka nie była nowa ale ewidentnie z drugiej reki w dodatku wypryskana jakimś tanim perfumem.byłam wsciekła.nie dajcie sie robić w bambuko
bDYwiKZD
emerytka
4 lata temu
W biedronkach oszukują klientów. W Stargardzkiej biedronce od strony Szczecina ceny promocyjne wystawiają dwa dni wcześnie i tak zwiększają sprzedaż naciągając klientów. Ceny na towary niepromocyjne też często są zawyżane na kasie i ekspedientki obrażają klientów.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić