Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Nadchodzi Gdańsk Tattoo Konwent. Konwencja tatuażu, która wymyka się wszelkim konwencjom

0
Podziel się

13 i 14 lipca w Gdańsku odbędzie się 30. edycja Tattoo Konwent. To kolejna odsłona jednego z największych w Polsce zlotów miłośników tatuażu. Oprócz zdobicieli ciał, goście i uczestnicy wydarzenia będą mogli też liczyć na spotkanie z wieloma muzykami z całego świata, którzy zadbają o świetną warstwę muzyczną podczas eventu. Tegoroczna wystawa będzie miała miejsce w gdańskim AmberEXPO.

close up tattoo machine. Man creating picture on hand with it in salon
close up tattoo machine. Man creating picture on hand with it in salon (iStock.com, :YakobchukOlena)
bEULVZed

Tattoo Konwent w Gdańsku odbędzie się po raz 11. W tym roku organizatorzy spodziewają się aż 450 artystów z całej Polski, ale i reszty świata. Wszyscy goście, którzy przyjadą na zlot, będą mogli obserwować ich na żywo podczas tatuowania. W 2018 roku lifestylwy festiwal odwiedziło prawie 27 tys. osób.

Na Gdańsk Tattoo Konwent znajdzie się kilka różnych scen. Na każdej z nich uczestnicy i goście mogą liczyć na świetną oprawę multimedialną. Na scenie głównej oprócz tatuażystów wystąpią też rosyjskie zespoły undergroundowe – Moscow Death Brigade i Siberian Meat Grinder. Publika może też liczyć na pokaz akrobacji powietrznych w wykonaniu m. in. Sary i Lary z Aerial Vertige. O klimatyczną muzykę zadba DJka Sayuri.

Wszystkie prace na Gdańsk Tattoo Konwent będą oceniane. Tatuaże zostaną wystawione w 12 kategoriach konkursowych. W skład jury wchodzić będą tacy eksperci jak Sion Smith, legenda polskiej sceny tatuażu Sebastian Junior Jaryszek, Bartosz Panas czy też Joanna Fąferko. Przyznanych zostanie łącznie 36 nagród. Odbędą się również specjalne seminaria dla początkujących artystów.

bEULVZef

Bilety na Gdańsk Tattoo Konwent wciąż są do kupienia. Najtańsze bilety kosztują już 39 zł. Chętni mogą też zakupić bilety rodzinne. Zapłacić za nie będą musieli od 105 zł do 175 zł. Nie zabrakło też wejściówek VIP. Seniorzy i dzieci do 10. Roku życia na teren festiwalu wchodzą za darmo.

Więcej szczegółów i dokładny program wydarzenia znaleźć można na: www.tattookonwent.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEULVZeG
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić