o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

"Najlepszy polski korespondent w USA, od czasów Sienkiewicza". Cejrowski odpowiada Kolonce

55
Podziel się

Ciąg dalszy wymiany zdań pomiędzy Wojciechem Cejrowskim a Mariuszem Maxem Kolonko. Po tym, jak były korespondent z USA skrytykował publicystę za jego występy w TVP Info, Cejrowski w odpowiedzi nazywa go "najlepszym polskim korespondentem w USA, od czasów Sienkiewicza". Czy ten wpis zamyka dyskusję?

"Najlepszy polski korespondent w USA, od czasów Sienkiewicza". Cejrowski odpowiada Kolonce
(PAP, Marcin Bielecki)
bDIKHRUB

"Nie jest ani dziennikarzem, ani obywatelem amerykańskim"

"Tabloidowy populizm Cejrowskiego z flagą amerykańską i Matką Boską na antenie TVPdezInfo" - napisał kilka dni temu na swoim facebookowym profilu Mariusz Max Kolonko. "Wojciech Cejrowski nie jest ani dziennikarzem, ani obywatelem amerykańskim" - ocenił były korespondent z USA. Kolonko dodał, że "mieszanie do wypocin amerykańskich symboli narodowych i Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole rzeczywiście coś znaczą".

bDIKHRUD

"Ma prawo mnie nie lubić"

Na reakcję Wojciecha Cejrowskiego nie trzeba było długo czekać. Publicysta odpowiedział jednak w zupełnie innym tonie, niż się tego wszyscy spodziewali. "Pana Maksa Kolonko uważam za najlepszego polskiego korespondenta w USA, od czasów Henryka Sienkiewicza. Sienkiewicz pisał z USA do "Gazety Polskiej" i zyskał kolosalną popularność. Minęło 140 lat i dziś mamy Maxa Kolonkę" - czytamy na facebookowym profilu Cejrowskiego. "Proszę tego nie psuć!" - zaapelował prawicowy publicysta.

Zobacz także: Wojciech Cejrowski znów kontrowersyjny. Oto przykład.
bDIKHRUJ

Źródło: WP, Facebook

bDIKHRVe
KOMENTARZE
(55)
BOLO
4 lata temu
Cejrowski może powiedział wulgarnie prawdę o Donaldzie, ale jak mówi Pismo "prawda was wyzwoli". Donald kocha Polskę jak rolnik kocha krowę, aby ją wydoić.
robi
4 lata temu
Dziwna sprawa jednego i drugiego uważam ze świeży oddech polskości na śmierdzącym liberalno-anarchiczno-komunistycznym śmietniku polski, a tu takie ataki na siebie, dziwne
reksio
4 lata temu
1:0 dla Cejrowskiego ps. tez nie jestem publicysta ani nie mam Paszportu/obywatelstwa USA choc mozliwe ze zainwestuje w wysokoprocentowane osmioletnie paiery/fundusze usa 250 tysi $ I dostane po pieciu latach ..../ jak bedzie mi sie nudzic , pieknie panie Cejrowski nie ma jak w paskownicy wziac grabki przeciwnika I dac mu po lapkach welug jego zsad . trzy kolonko nadajesz ze schowka na mopa o pow metr na dwa ponoc na zadupiu nowego yorku dwa zebrasz o to zeby wrucic do polskiej telewizji bo w usa z twoim angielskim nawet do pogodynki cie nie wezma trzy przestan zebrac o dotacjie dwulicowcu I cztery od czasu jak zaskomlales o miske mowiac " PIS przegra bez kolonki ....." to spadles na psy
bDIKHRVf
ona
4 lata temu
Cejrowski zdradził Polskę i jest Ekwadorczykiem. niech spada
Polak - szara...
4 lata temu
Polacy, niestety kupują taką bezczelność i Cejrowski doskonale, to czuje. Za srebrniki cynicznie wykorzystuje naiwność i głupotę naszych - nie jego rodaków.
Najnowsze komentarze (55)
zwykła zawiść...
4 lata temu
Kolonko ma ścisk poślada, chciał zostać prezesem TVP, miał wielkie ambicje. A teraz nawet jako korespondent nie jest zapraszany, dlatego pluje jadem na Cejrowskiego.
Fani Cejrowsk...
4 lata temu
Swój chłop!
Man
4 lata temu
Panie Wojtku ! Nie rób Pan jaj ! Nie podlizuj się Pan nowej "władzy " , bo to , nie pasuje do Pana . Czekam , kiedy im Pan to powiesz !
ff
4 lata temu
Dewocieje pan panie C na starość :(
prawicowy?
4 lata temu
Jaki on prawicowy ? PRLem i wiochą wali z daleka .
Rr
4 lata temu
Cejrowski wraca do tego co kiedyś robił, na starość tak się dzieje jak mózg się lasuje...
PAPI
4 lata temu
Dobra odpowiedź. Wojtek pokazał delikatnie koledze gdzie jest i jak tam reprezentowali Polskę - Polscy obywatele. I tak dobra rada dla Wojtka nie mieszaj się do polityki tam "śmierdzi".
Mateusz
4 lata temu
Kto to jest cejrowski? Kto w ogóle go ogląda?
bDIKHRUX
Anka
4 lata temu
Hipokryta i antypatriota !!! Niech opowie o umowie z TVP :))))
um
4 lata temu
"Wojciech Cejrowski nie jest ani dziennikarzem, ani obywatelem amerykańskim"- tą wypowiedzią Kolonko pokazał swoją ciasnotę umysłową. Co ma to obywatelstwo amerykańskie do dobrego dziennikarstwa- tyle ,co piernik do wiatraka. Dwóch katotalibów wzięło się za łby.
pol
4 lata temu
każdy drapie ,gdzie go swędzi ! prawda boli ,p Cejrowski? trzeba sie odszczeknąc !
olaF
4 lata temu
To taki PIETRZAK w młodszym wydaniu
olek
4 lata temu
głupszy jest tylko kaczyński i czarnecki
janek
4 lata temu
no cóż nie każdemu bozia dało rozumku
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić