Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Patryk Skrzat
Patryk Skrzat
|
aktualizacja

Najnowsza pogoda na święta. Zapowiada się... fatalnie

6
Podziel się:

W większości kraju temperatury będą sięgały kilkunastu stopni Celsjusza. Nie ma jednak co liczyć na słoneczne dni. W niektórych miejscach kraju zapowiadane są opady deszczu ze śniegiem, a nawet samego śniegu.

Najnowsza pogoda na święta. Zapowiada się... fatalnie
(wikimedia, Wikimedia)

Szanse na rozpogodzenie w najbliższych dniach są nikłe ze względu na zimne fronty, które "odwiedzą" Polskę. Jeśli marzycie o rodzinnym spacerze, najlepiej pomyślcie o Wielkiej Sobocie. Jednak i tego dnia rozpogodzi się tylko w niektórych regionach kraju.

Na przebłyski słońca i brak deszczu liczyć może południe kraju. W najcieplejszych miejscach temperatura może dobić 18 stopni Celsjusza. Jej odczuwanie zaburzy jednak wiatr. Dużo chłodniej będzie natomiast w innych częściach kraju. Najmocniej powieje nad morzem.

W niedzielę deszczowe chmury obejmą praktycznie całą Polskę. Niestety. będzie zimno. Synoptycy przewidują, że tylko w nielicznych miejscowościach temperatury przekroczą 10 stopni Celsjusza. Na Mazurach odczuwalna temperatura może wynieść zaledwie 4 stopnie Celsjusza. Wzmagać będzie się również wiatr.

Lany Poniedziałek będzie jeszcze zimniejszy. W całym kraju temperatury od 5 do 10 stopni Celsjusza, a w górach nad ranem mogą wystapić przymrozki. Na domiar złego w najzimniejszych częściach kraju oprócz deszczu może padać również deszcz ze śniegiem, a w Tatrach i na wschodzie kraju nawet śnieg.

KOMENTARZE
(6)
gd
5 lata temu
I bardzo dobrze w sam raz butelkowa pogoda!!!
wyznawca mist...
5 lata temu
Pogoda taka jak" dobra zmiana". W święta trzeba się modlić i to na kolanach. Wszyscy w całej Polsce ;pierwszy i drugi sort razem.
bbbbb
5 lata temu
Pogoda nigdy nie byla i fatalna nie bedzie. Na wodnej planecie Ziemia pada woda z nieba a teoretycznie w okresie lata nie ma przymrozkow.
pppp
5 lata temu
" wiekszosci kraju " jakiego kraju , Bantustanu , moze. To Polska wlasnie i nie jestem " internauta " ani krajowcem , dewizowym...
FLIPER
5 lata temu
WIOSNE CHCE
ix
5 lata temu
Żenulka zaczarowała słońce i pogodę szlag trafił....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić