o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Najpiękniejsze Polki w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018

15
Podziel się

Czternaście najpiękniejszych Polek przyjechało do Warszawy walczyć o koronę Miss Earth Poland 2018 w polskiej edycji jednego z najważniejszych konkursów piękności na świecie. Zwyciężczyni zostanie wyłoniona już 6 września podczas finałowej gali w Teatrze Capitol.

Najpiękniejsze Polki w walce o tytuł Miss Earth Poland 2018
(Instagram.com)
bESKoEol

To właśnie ona będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Earth, który odbędzie się w listopadzie na Filipinach. Wyborom najpiękniejszej Polki towarzyszyć będą występy znanych gwiazd. Początek gali o 19.30, zaś od godz. 20.15 na https://livestream.com/vivicamtv/MissEarthPoland2018 będzie można śledzić relację na żywo.

- Kandydatki do tytułu Miss Earth Poland 2018 to czternaście wspaniałych kobiet, które wybraliśmy spośród 1500 zgłoszeń z całego kraju. Każda z nich jest wyjątkowa i zachwyca nie tylko tym, co widać na zewnątrz, ale też wewnętrznym pięknem i mądrością. Dziewczyny w swoim codziennym życiu pokazują, że na sercu leżą im kwestie związane z ochroną środowiska, budowaniem świadomości ekologicznej i pomocą potrzebującym. W ramach polskiej edycji Miss Earth chcemy wspólnie z nimi promować te wartości, udowadniając, że motto konkursu „Beauties for a cause”, czyli „Piękności z przesłaniem”, to nie tylko czcze słowa, ale realne działania, które wyróżniają nasz konkurs spośród innych tego typu inicjatyw - mówi Francys Barraza, dyrektor generalna konkursu Miss Earth Poland 2018, reprezentantka Polski w konkursie Miss Earth w 2006 roku.

Podczas finałowej gali jury wybierze najpiękniejszą Polkę, która otrzyma tytuł Miss Earth Poland 2018. W ramach konkursu wyłonione zostaną też Miss Air, czyli I wicemiss, Miss Water – II wicemiss, a także Miss Fire, tj. III wicemiss. Dodatkowo zaplanowano także wybory Miss Bikini i Miss Publiczności, a także Miss Internetu. Uroczystą galę uświetnią koncerty Mateusza Ziółko, znanego muzyka i autora tekstów, zwycięzcy popularnego talent show „The Voice of Poland”, a także finalistki tego programu, jedna z najzdolniejszych polskich wokalistek Kasi Dereń. W planach jest też pokaz tańca towarzyskiego z udziałem znanych z „Tańca z Gwiazdami” twarzy – Janji Lesar i Krzysztofa Hulboja. Sławnych osobistości nie zabraknie też w jury. W jego skład wejdą: Tamara Arciuch, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Potocka, Helena Deeds, Ewa Szabatin, Anna Gornostaj, Gabi Drzewiecka, Magda Pieczonka, Rafał Maserak, Tadeusz Deszkiewicz, Agata Nivette, Olga Stalinger i Ela Lepianka.

bESKoEon

Obecnie finalistki przygotowują się do gali na zgrupowaniu. Jego program obejmuje m.in. lekcje savoir vivre i dykcji, naukę choreografii z Janją Lesar, rozmowy motywacyjne i nagrania materiałów na potrzeby konkursu w Parku Julinek. Na uczestniczki czekają też przymiarki kreacji, w których będą występować podczas wielkiego finału. Dziewczyny pokażą się w sukniach wieczorowych marki Laurelle, butach Steve Madden i Ksis, kostiumach LiParie oraz biżuterii Lewanowicz. W ramach odprężenia będą zaś korzystać z zabiegów w Amari Spa.

Światowy konkurs Miss Earth organizowany jest na Filipinach od 2001 roku. Inicjatywa ma na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego i promowanie proekologicznych zachowań. Co roku w międzynarodowym finale bierze udział około 90 kandydatek z całego świata. W Polsce konkurs organizowany jest przez Francys Barrazę, wielokrotną uczestniczkę konkursów piękności, która bardzo dobrze zna zasady Miss Earth, bo sama w 2006 roku reprezentowała Polskę w światowym finale na Filipinach. Współorganizatorem wydarzenia jest też Łukasz Czarnecki, znany tancerz i choreograf.

bESKoEoO
Źródło:
Materiał Partnera
KOMENTARZE
(15)
abwera
3 lata temu
w wawie codziennie w metrze można spotkać ładniejsze
Patriota
3 lata temu
Dubaj Czeka....
Wojtek
3 lata temu
Foto dramat jak to mają być mis Polski to moja teściowa może startować na missŚwiata
bESKoEoP
Dot
3 lata temu
Nie no ten. Dwie są ładne 😅
oscar
3 lata temu
Angela już się dogadała z Putinem, dzisiaj pewnie na meczu w jednej loży
Szym
3 lata temu
stała akcja u ruskich żeby mieszać politykę ze sportem, najpierw olimipada i mundial teraz to
Aska
3 lata temu
To wszystko jedna mafia fify, uefy, mkole i reszta. Czas oczyścić światowy sport z tego śmiecia
Pixie
3 lata temu
Patrzac na to zdjęcie dochodze do wniosku ze.najpiekniwjsze panie zostaly w domu, a o miano o najpiekniejsza chca walczyc te z najwiekszym parciem na szklo...
iza
3 lata temu
to jedna wielka farsa , dzień przed finałem dziewczyny wiedziały już że miss earth zostanie Grysz - wielka paranoja
Leon Z.
3 lata temu
Jakoś feministki nie krzyczą żeby zakazać wybiegów modelek, wyborów miss. Przecież to uwłaczające godności kobiety jest.
Realista
3 lata temu
Czemu sluza te wybory dubaj sponsoring
jbox-er
3 lata temu
kolejny konkurs dla pustaków.
Ohoho
3 lata temu
Ciekawe jakie DUSZE sa czy czyste ladne
bESKoEoH
cheetachetti
3 lata temu
ciekawe co Tylko mają w głowach, bo nie wszystkie ładne
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić