o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Michał Skorupka
|
aktualizacja

NASA ukrywa obecność obcych? Szokujące zarzuty ufologa

48
Podziel się

NASA może tuszować istnienie baz UFO na Europie - jednym z księżyców Jowisza. Tego zdania jest samozwańczy ufolog Scott C Waring. Badacz kosmosu opublikował na swoim blogu zdjęcia, mające być dowodem na istnienie obcych w naszej galaktyce.

Czy na księżycu Jowisza znajdują się bazy UFO?
Czy na księżycu Jowisza znajdują się bazy UFO? (Wikimedia Commons CC BY, NASA)
bDIxrbnV

Scott C Waring zdążył już przyzwyczaić zarówno naukowców, jak i zwykłych czytelników do swoich szokujących teorii na temat istnienia obcych poza naszą planetą. Nie tak dawno, samozwańczy ekspert od kosmitów analizował zdjęcia Marsa, na których dostrzegł obecność Mona Lisy. Tym razem, badacz oskarżył szanowaną amerykańską agencję kosmiczną NASA o próby zatuszowania istnienia rzekomej bazy UFO na jednym z księżyców Jowisza - Europie.

"NASA ukrywa informacje na temat obcych'

Podczas analizy zdjęć księżyca Jowisza uwagę badacza przykuły czarne plamy.

bDIxrbnX

"Właśnie znalazłem coś absolutnie oszałamiającego na księżycu Europa" - napisał Scott C Waring.

Mężczyzna twierdzi, że owe plamy mogą być dowodem na istnienie obcych poza naszą planetą.

"Niezwykłe kąty proste, ogromny kadłub i duże otwory w środku, być może do dokowania obcych statków. Dwa długie skrzydła, po jednym z każdej strony. To wielcy faceci - o długości około 20 mil - dodał badacz.

bDIxrbod

Zdaniem samozwańczego eksperta, czarne plamy mogą być trudne do zauważenia na czarno białym tle. Po głębszej analizie kontrowersyjny badacz dostrzegł jednak coś, co dla przeciętnego oka stanowiłoby spore wyzwanie. Scott C Waring oskarżył amerykańską agencję kosmiczną NASA o próby zatuszowania istnienia rzekomej bazy UFO na Europie. Jak twierdzi, naukowcy celowo nie publikują kolorowych zdjęć księżyca, aby zataić fakt istnienia obcych.

''Czarno-biały jest trudniejszy do zobaczenia niż kolor. Może NASA celowo wykorzystuje taki układ kolorów, aby zataić informacje na temat istnienia obcych na Europie" - zastanawia się Scott C Waring

bDIxrboe

''Księżyc Jowisza powinien mieć tę lodową powierzchnię nad wielkim słonym oceanem. Na Europie istnieje wiele innych anomalii, takich jak ogromne wąwozy, które mogą być tunelami nad ziemią". - dodał.

Europa jest jednym z 79 księżyców krążących wokół Jowisza. Jak twierdzi Waring, mogą być one domem dla wielu innych baz obcych.

„Jest wiele innych księżyców, nie mamy jednak ich zdjęć, ponieważ NASA nie chce się nimi dzielić. Jestem pewien, że zostały one sfotografowane" - skwitował Waring.

bDIxrbof

Szokujące informacje i oskarżenia w kierunku NASA stworzyły ogromne pole do dyskusji w komentarzach na blogu.

"Oderwany od rzeczywistości'', "te zdjęcia to żaden dowód", "bazy UFO nie istnieją" to tylko niektóre z wpisów.

bDIxrboy
KOMENTARZE
(48)
Jaś
rok temu
Czarną plamę to dali kosmici na wiejskiej i debatują dalej.
Marek
rok temu
200 lat temu widziano kanały z żaglowcami na marsie i to było nie do podważenia . 100 lat później marsjanie mieli zaatakować ziemię. Czekam na ten atak do dzisiaj.
Baca
rok temu
Dzisiaj ktoś zrobił mi dziurę w płocie. Jest trujkatna. To napewno jakiś obcy.
bDIxrboz
OMC
rok temu
Byli są i będą !!
Tu i teraz
rok temu
pytanie co gorsze PIS , kler czy UFO...?
Najnowsze komentarze (48)
Ziemianin
rok temu
Są czy nie i tak na rano do roboty....
Gege
rok temu
To wielcy faceci - o długości około 20 mil - dodał badacz. Coś słabo translator tłumaczy.
Przecież
rok temu
Baza UFO znajduje się na Żoliborzu.
Aguniolek
rok temu
Ciekawe przypuszczenie.Tylko dlaczego obcy i dlaczego NASA? Moi drodzy wszechświat już dawno się rozszerzył dla człowieka i przypuszczam, iż jest więcej miejsc zagospodarowanych w Naszym układzie,oraz działań innych "organizacji kosmicznych", a także prywatnych i tajnych projektów, które od dawna działają w kosmosie (NASA już dawno przestała przodować w tej dziedzinie).Nie wiem,dlaczego taki samozwańczy obserwator kosmosu nawet nie próbował postawić hipotezy,że tam są po prostu Nasze Bazy,choć niekoniecznie NASA? Myślę,iż jest to uwarunkowane kulturowo.Amerykańskie społeczeństwo od lat jest manipulowane informacjami w tym kierunki i brak Im myślenia twórczego,a także wielokierunkowości stawiania tez.(Proszę wybaczyć,nie chcę nikogo urazić,biorę pod lupę ogół,a nie jednostki). Nie zdziwiłabym się również, jeśli od lat modyfikowano by ludzi, aby mogli,żyć bez większego uszczerbku na zdrowiu w przestrzeni kosmicznej. Nawet podawanie takich informacji publicznie jest robione w jakimś celu.
www
rok temu
No i wtopa odkrył moją dziuplę teraz muszę przenieść się dalej
pilot
rok temu
W jego mózgu musi być obcy.
tryuiop
rok temu
nie wiem jak na tym księżycu ale na za zaszym Ziemskim lata wiele dziwnych białych świateł !!!!!!!!!!!!!!
No tak
rok temu
Jak istnieją to się wcale nie dziwię że się albo ich ukrywają Bo jak wyjdzie to na jaw to ponad połowa ekspertów, naukowców katolików czy muzułmanów będzie się musiała powiesić ze wstydu Albo ich powieszą inni
bDIxrbor
Uktra
rok temu
O Pan Waring, widać dobry towar bierze
ss
rok temu
co by nie powiedział to co za różnica jest grono które uwierzy a inni nie muszą
Wacek
rok temu
Ja na tym zdjęciu widzę penisa z jajkami i niech mi ktoś udowodni coś innego.
Jacek
rok temu
To jednoznacznie baza obcych z innej galaktyki . Każdy fachowiec rozpozna jednoznaczne ślady lądowania obcego statku ale obcy są zamali żeby udowodnić ich istnienie
R
rok temu
Nasa od zawsze oszukuje ludzi co tak naprawdę dzieje się w kosmosie i na innych planetach. Nic dziwnego.
babcia
rok temu
razem coś porobimy...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić