REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Magda Mieśnik10.03.19 (13:51)

Nawet kolejarze byli zaskoczeni. Pijany rowerzysta na przejeździe kolejowym

Kompletnie pijany mężczyzna próbował przejechać rowerem przez przejazd kolejowy. Nierówną walkę o utrzymanie równowagi uwiecznił monitoring PKP. Widać na nim jak mężczyzna próbuje się podnieść, a na koniec wyłamuje szlaban.
PKP Polskie Linie Kolejowe

"Piłeś? Nie jedź! To hasło dotyczy nie tylko kierowców aut, ale i rowerzystów, czy innych uczestników ruchu drogowego. Zobaczcie nieodpowiedzialne zachowanie pewnego "kolarza", który był wstanie wskazującym na spożycie wielu procentów" – pisze PKP Polskie Linie Kolejowe i publikuje filmik z przejazdu kolejowego z Wrocławia.

REKLAMA

Widać na nim mężczyznę, który próbuje przejechać przez tory na rowerze. Nagle wjeżdża na jezdnię i przewraca się niemal pod koła nadjeżdżającego samochodu. Próbuje naprawić uszkodzony pojazd, a gdy nie jest w stanie tego zrobić, walcząc z grawitacją bierze go na ręce i rusza w drogę. Gdy szlaban się zamyka, mężczyzna bez pardonu go wyłamuje i odjeżdża. Po chwili przejeżdża pociąg. Pracownicy PKP szybko zawiadomili policję, która zatrzymała pijanego mężczyznę.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zatrzymanie podejrzanego o porwanie 3-letniej Amelki

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij