Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Arek Durka
|
aktualizacja

Niania księcia Louisa niczym James Bond. Do jej obowiązków należy nie tylko opieka nad dziećmi księżnej Kate i księcia Williama

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
10
Podziel się:

Od lat za opiekę i wychowanie księcia George'a i księżniczki Charlotty odpowiada niania Maria Borrallo. Wspiera ona również księżną Kate od momentu narodzin księcia Louisa. Prócz typowych obowiązków potrafi m.in. rozpoznać w tłumie porywacza. Nic dziwnego, że zarabia krocie.

Maria Borrallo, prawa ręka księżnej Kate
Maria Borrallo, prawa ręka księżnej Kate (Getty Images)

Nie gra pierwszych skrzypiec, nie rzuca się w oczy, ale zawsze jest w pobliżu. Maria Borallo opiekuje się trójką dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Pochodzi z północnej Hiszpanii gdzie ukończyła prestiżowy Norland College w Bath, który od ponad 125 lat uczy przyszłe nianie szycia, gotowania, zmiany pieluch oraz samoobrony i udzielania pierwszej pomocy.

Borallo przestrzega podstawowej zasady - nigdy nie stosuje wobec dzieci kar cielesnych. Wyniosłą ją ze szkoły, która na każdym kroku podkreśla, że "dziecko nigdy nie jest niegrzeczne". Nic dziwnego, że przez lata stała się najbardziej rozchwytywaną opiekunką w Wielkiej Brytanii, a sama rodzina królewska zabiegała o możliwość jej zatrudnienia.

Niania na co dzien mieszka w pałacu Kensington. Jednak pani Borello nie jest zwykłą opiekunką.Jest kobietą instytucją. Kiedy dzieci opuszczają mury pałacu, ona bacznie przypatruje się tłumom i wypatruje potencjalnych porywaczy. Dba również oto, by do mediów społecznościowych nie wyciekały żadne informacje i nieoficjalne zdjęcia młodych książąt. Media donoszą, że za swoją pracę otrzymuje rocznie około 40 tys. funtów. Choć dla wielu osób kwota jest zawrotna, zakres obowiązków i odpowiedzialność są niepoliczalne.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(10)
wowka
4 lata temu
e tam, ja jestem lepszą nianią, zresztą, co to za baba, która własnych dzieci nie ma, może być super, ale nie ma tego instynktu
blee
4 lata temu
40k w Londynie zawrotn kwota XDD
kasia2_87
4 lata temu
chyba 400 tys a nie 40 tys
s.bianga
4 lata temu
rocznie 40 tys funtów? Czyli 3,3tys funtów miesiecznie za opieka nad 3 dzieci KRÓLEWSKICH? Czy tylko mi się ta kwota wydaje malutka?!
zbokzzaściany
4 lata temu
Co tu dużo mówić. Typowa, angielska uroda, po prostu piękna...
bratan
4 lata temu
Dobra pensja ale bez przesady. Poniżej 30 tyś nie podejmę pracy. Plus telefon, samochód i pakiety medyczne.
korowk
4 lata temu
40 tys funtów to ok 196192 zł w przeliczeniu po dzisiejszym kursie jest to kwota rocznie czyli miesięcznie ok 16349zł na polskie realia nawet dużo ale na angielskie nie jestem do końca przekonany ale wyżywienie i nocleg za free to już cos
Jaś
4 lata temu
Tam rosną królowie u nas są produkowani. Wawel już pełny
Kaśka
4 lata temu
Rosną nastepni krolowie, będą dalej okradać podwładnych a ci im jeszcze przyklaskują. Glupi naród.
ja
4 lata temu
odkąd Bath jest w Hiszpanii? nawet w zjednoczonej Europie to nadal Anglia ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić