o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Nie chcesz mieć oczek w rajstopach? Ten trik stosują gwiazdy

3
Podziel się

"Oczko" w rajstopach może popsuć nawet najstaranniejszą stylizację. Co możemy zrobić, by go uniknąć? Okazuje się, że takie same problemy, jak każda z nas, mają również gwiazdy. Stylistka Denise Caldwell zdradza sposób na pozaciągane rajstopy, jaki stosują takie gwiazdy, jak Beyonce, Michelle Obama czy Kendall Jenner.

Nowy trik ma uchronić nas przed pozaciąganymi rajstopami.
Nowy trik ma uchronić nas przed pozaciąganymi rajstopami. (123RF)
bEKfNhbF

Denise Caldwell jest stylistką gwiazd i musi być przygotowana na każdą sytuację. Doskonale wie, że oczko w rajstopach na czerwonym dywanie jest absolutnie nie do pomyślenia. Korzystające z jej porad Beyonce, Halle Berry, Michelle Obama czy Kendall i Kylie Jenner musiały mieć pewność, że coś takiego im się nie przydarzy.

Okazuje się, że sposób na wzmocnienie rajstop, a co za tym idzie zminimalizowanie ryzyka nieprzyjemniej niespodzianki, jest prosty. W rozmowie z Today.com Caldwell radzi, by nowe rajstopy, jeszcze przed pierwszym użyciem, delikatnie zwilżyć wodą, przełożyć do małej torebki foliowej i tak zapakowane umieścić w zamrażalniku. Stylistka przekonuje, że zamrożenie rajstop sprawi, że nie będą nie zaciągać. Co więcej, dłużej zachowają intensywny kolor, nie będą się mechacić i zbierać kłaczków.

bEKfNhbH

Rajstop nie trzeba mrozić przed każdym użyciem, wystarczy tylko raz. Niska temperatura sprawi, że włókna, z których są wykonane, staną się bardziej wytrzymałe. – Zamrożenie rajstop to ekscentryczny, ale zarazem oszczędny sposób na przedłużenie ich trwałości – zapewniła stylistka. Rzeczywiście schłodzenie rajstop niewiele kosztuje, może więc warto spróbować?

Zobacz także: Zobacz też: Jacyków o rajstopach: "Może je założyć dziunia, która płaci 300. I wygląda jak kretynka!"
bEKfNhci
KOMENTARZE
(3)
MiMi
4 lata temu
Rajstopy są na jedno wyjscie. W USA nikt po raz drugi rajstop nie zaklada.
Jawawka
4 lata temu
Dotyczy tylko i wyłącznie rajstop poliamidowych- o tym nie wie autor artykułu
agatka
4 lata temu
O tym polskie kobiety i dziewczyny wiedziały już za komuny 🙂
bEKfNhcj
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić