REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Wojciech Darewicz10.04.19 (10:42)

Nie ma nawet 2 latek. Wygrała ze złośliwym nowotworem

Kiedy Molly Hughes miała 5 miesięcy, jej rodzice usłyszeli diagnozę, która brzmiała jak wyrok. Dziewczynka miała czwarte stadium nerwiaka zarodkowego. Od tamtej chwili wiele wycierpiała, ale dziś ma przed sobą całe życie. Jej historię prezentujemy w ramach cyklu #DziennaDawkaDobregoNewsa.
Youtube.com

Terapia trwała 15 miesięcy. Zaczęła się, kiedy pochodząca z Kentucky dziewczynka była jeszcze niemowlakiem. Dziś Molly ma 21 miesięcy, lekarze ogłosili sukces, a jej rodzina odetchnęła.

Cóż za szczęśliwy dzień. Molly ma WAŻNĄ wiadomość, którą chce się podzielić. Najnowsze zdjęcia pokazują, że jest całkowicie czysta. Nie ma żadnych śladów po chorobie. W jej ciele nie ma już raka, napisała wzruszona mama dziecka, Chelsea Hughes.

REKLAMA

Szczęśliwe zakończenie. Rodzina Molly jest podekscytowana. Po długich miesiącach dziecko wraca do normalnego życia. Kiedy lekarze przekazali jej mamie dobrą nowinę, ta nie mogła wypuścić córeczki z rąk. Tuliły się przez 5 minut.

Ona kocha spędzać czas poza domem. Siedzi w ogrodzie od samego rana do wieczora. Zachowuje się jak dzikus, jest pełna energii i w końcu zajmuje tym, czym powinny zajmować się dzieci, dodaje matka.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij