REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Oskar Netkowski30.03.19 (18:16)

Nie raz, a 50. Wielki koniec "Sylwestra Marzeń" w TVP2

Wydawać by się mogło, że wszyscy zapomnieli już o Sylwestrze 2018. Do tej grupy nie należą widzowie TVP2, którzy powtórkę z wydarzenia obejrzeli już ponad 50 razy.
East News / East News

Jacek Kurski wie, jak zrobić imprezę z rozmachem. Okazuje się, że "Sylwester Marzeń" w TVP2 cieszył się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w sylwestrową noc. Powtórki z z hucznego wydarzenia były emitowane już co najmniej kilkadziesiąt razy. Dla tych, którzy nie zdążyli przez trzy miesiące obejrzeć widowiska z Zakopanego, nie mamy dobrych wiadomości. TVP2 w końcu wstrzymuje emisję "Sylwestra Marzeń".

Według danych Nielsena "Sylwester Marzeń" okazał się najchętniej oglądanym koncertem w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia. Średnio oglądało go niemal 6 mln widzów.

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Kurski: Po to jest telewizja publiczna, żeby nikt nie czuł się wykluczony

O tym, że imprezy Kurskiego nie zobaczymy już w telewizji poinformował na swoim koncie na Twitterze dziennikarz "Gazety Prawnej", Sławomir Wikariak.

- Jak to co miesiąc? Od dwóch miesięcy "Sylwester Marzeń” jest emitowany prawie każdego dnia. Pokazywano go już ponad 50 razy - napisał jakiś czas temu prześmiewczo Sławomir Wikariak.

- Kochani, jest źle, naprawdę źle. W następnym tygodniu "Sylwester Marzeń” będzie emitowany tylko dwa razy - dodał kilka dni później.

Dziennik "Gazeta Prawna" prześledził archiwalne emisje "Sylwestra Marzeń". Z ich obserwacji wynika, że koncert nie był emitowany w całości - od początku do końca - tylko w kilkudziesięciominutowych, rzadziej w kilkugodzinnych fragmentach.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij