Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Oskar Netkowski07.07.18 (21:34)

Nie żyje Włatko Iliewski. Uczestnik Eurowizji miał tylko 33 lata

Włatko Iliewski, który w 2011 roku reprezentował Macedonię, został znaleziony martwy. Szczegółowa sekcja zwłok wykaże dokładne przyczyny śmierci wokalisty, ale mówi się, że przedawkował narkotyki.
Getty Images / Getty Images

Jak informuje macedońska policja, Włatko Iliewski został znaleziony w samochodzie w Skopje 6 lipca późnym wieczorem. - Na miejsce przybyli prokurator oraz policja i dokonali oględzin. Zgodnie z nakazem prokuratora ciało zostało poddane sekcji zwłok - poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Macedonii.

Maria Niklińska wybiera się na Eurowizję? "Nie mówię nie"

REKLAMA

Włatko Iliewski był reprezentantem Macedonii podczas 56. Konkursu Piosenki Eurowizji w Düsseldorfie w 2011 roku. Jego utwór "Rusinka" nie spodobał się jednak fanom konkursu i Włatko Iliewski odpadł w półfinale. Cztery lata występował razem z grupą Moral.

To nie pierwsza śmierć reprezentanta Macedonii na Eurowizję. W 2007 roku zmarł Todor "Toše" Proeski. Miał 26 lat. W 2016 roku odeszła z kolei Esma Redżepowa. Za życia została okrzyknięta królową muzyki romskiej, a Macedonię reprezentowała w 2013 roku.

Rodzinie zmarłego szczerze współczujemy.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij