Wróć na
oprac. Urszula Korąkiewicz
|
aktualizacja

Niespodziewana propozycja Maleńczuka. Chciałby zagrać z Martyniukiem

39
Podziel się

To, że obaj są przedstawicielami zupełnie różnych nurtów, nie oznacza, że nie mogą się spotkać na scenie. Przynajmniej tak uważa Maciej Maleńczuk i rzuca Martyniukowi niecodzienną propozycję. – Jeśli Zenek odpowie na mój apel, to od razu ustalimy datę koncertu - wyjawił ostatnio.

Maciej Maleńczuk ma dla kolegi z branży niecodzienną propozycję
Maciej Maleńczuk ma dla kolegi z branży niecodzienną propozycję (Forum)
bCPzOXoB

Maciej Maleńczuk jest znany z bezkompromisowego podejścia do sztuki, ciętego humoru i często ostrego języka. Muzyk nie stronił od kontrowersyjnych wypowiedzi, nawet pod adresem znajomych z branży. Głośnym echem odbiło się, gdy kilka lat temu kąśliwie komentował Zenona Martyniuka i żartował z jego wokalnego talentu.

Nie da się jednak ukryć, że piosenkarz pod względem popularności przeżywa drugą młodość. Wciąż intensywnie koncertuje, a jego piosenki królują na imprezach. Faktu, że od lat utrzymuje tak wysoką pozycję, nie mógł zignorować nawet tworzący w zupełnie innym stylu Maleńczuk. Jak donosi "Fakt", wszystko wskazuje na to, że zmienił zdanie na temat Martyniuka.

– Jest autentyczny, widziałem jak gra na gitarze. Sam nie umiem takich chwytów jak on. Moglibyśmy obaj siąść z dwoma gitarami i zagrać coś akustycznie, bez tej całej elektroniki, bez tego plastikowego dźwięku. Bo tak naprawdę disco polo to są normalne piosenki. Jakby wziąć jedną z nich i zagrać z gitarą, to byłaby to zwyczajna piosenka o miłości – powiedział na łamach tabloidu.

bCPzOXoD

Co więcej, muzyk wyjawił nawet, że chętnie zagrałby razem z Zenonem Martyniukiem i to nie krótki występ, ale cały koncert. Choć pomysł jest dość zaskakujący, Maleńczuk zaapelował do króla disco polo, by podszedł do konceptu pozytywnie.

– Jeśli Zenek odpowie na mój apel to od razu ustalimy datę koncertu. Na początek proponuję układ: jedna piosenka moja, jedna jego, a potem może nawet duet – zasugerował w "Fakcie".

bCPzOXpe
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(39)
leon
rok temu
Maleńczuk, jest spora kolejka, żeby ogrzać się w blasku Zenka. Może jeszcze w swoim życiu załapiesz się na sylwestra w TVP, jak wypali nowy, nieznany jeszcze plan na przejęcie władzy przez totalnych wojowników Szetyny.
Górnik
rok temu
Byle nie po pijaku.
ądy.
rok temu
Brak hajsu mocno wpływa na poglądy.
bCPzOXpf
radziu
rok temu
Maleńczuk to pozer, bufon i żebrak. Brak mu klasy i jak widać brak mu kasy. Dno!
szyderca
rok temu
malenczuk twoj czas juz minal,przepity zreszta,nie lubie disco-polo ale nawet martyniuk nie bedzie wystepowal z durnym pijakiem.
Najnowsze komentarze (39)
toyo
rok temu
Ale Zenek nie zagra akustycznie... bo nie umie XD
yoss
rok temu
Nie wiem czy Zenek powinien się pochylać nad taką propozycją.
gość
rok temu
Kaska się kończy alkoholikowi i próbuje zagrać z Zenkiem. Taki prymitywny oportunista zrobi wszystko by zaistnieć. To się nazywa brak kręgosłupa moralnego i twarzy.
Gfiazdor
rok temu
ja to najchetniej zagram ze Stevie Wonderem . .niech tylko poda termin wspolnego koncertu i przysle mi na bilet ...
Sos
rok temu
Oby Zenek się nie zgodził
margo
rok temu
Maciej Maleńczuk to Wielki Artysta , po co mu to?
cosiedzjeiesi...
rok temu
maleńczak to zwykły pijak i cham :D
Barbara
rok temu
Maleńczuk kiedyś to był naprawdę super facet i co się stało panie Maćku? Niech się Pan ogarnie i daruje sobie żałosne reklamy, występ z Zenkiem itp. Naprawdę taki dramat, że żeby przeżyć musi Pan tak chałturzyć? Zawsze jeszcze można wziąć się do uczciwej pracy i nie robić z siebie błazna.
bCPzOXoX
mm
rok temu
Napij się lepiej kielicha a nie pieprz głupot
andy
rok temu
malenczuk z czym do ludzi z motyka na slonce sie porywasz
lusi
rok temu
Maleńczuk do pięt Zenkowi nie dorastasz.
mm
rok temu
Zwyczajnie brakuje kasy na alkohol .
szuwib
rok temu
ten facet osiagnac chce dno
pio
rok temu
zenek się nie zgodzi bo nie gra na żywo.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić