o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Niespodziewana propozycja Maleńczuka. Chciałby zagrać z Martyniukiem

39
Podziel się

To, że obaj są przedstawicielami zupełnie różnych nurtów, nie oznacza, że nie mogą się spotkać na scenie. Przynajmniej tak uważa Maciej Maleńczuk i rzuca Martyniukowi niecodzienną propozycję. – Jeśli Zenek odpowie na mój apel, to od razu ustalimy datę koncertu - wyjawił ostatnio.

Maciej Maleńczuk ma dla kolegi z branży niecodzienną propozycję
Maciej Maleńczuk ma dla kolegi z branży niecodzienną propozycję (Forum)
bEEhATQl

Maciej Maleńczuk jest znany z bezkompromisowego podejścia do sztuki, ciętego humoru i często ostrego języka. Muzyk nie stronił od kontrowersyjnych wypowiedzi, nawet pod adresem znajomych z branży. Głośnym echem odbiło się, gdy kilka lat temu kąśliwie komentował Zenona Martyniuka i żartował z jego wokalnego talentu.

Nie da się jednak ukryć, że piosenkarz pod względem popularności przeżywa drugą młodość. Wciąż intensywnie koncertuje, a jego piosenki królują na imprezach. Faktu, że od lat utrzymuje tak wysoką pozycję, nie mógł zignorować nawet tworzący w zupełnie innym stylu Maleńczuk. Jak donosi "Fakt", wszystko wskazuje na to, że zmienił zdanie na temat Martyniuka.

– Jest autentyczny, widziałem jak gra na gitarze. Sam nie umiem takich chwytów jak on. Moglibyśmy obaj siąść z dwoma gitarami i zagrać coś akustycznie, bez tej całej elektroniki, bez tego plastikowego dźwięku. Bo tak naprawdę disco polo to są normalne piosenki. Jakby wziąć jedną z nich i zagrać z gitarą, to byłaby to zwyczajna piosenka o miłości – powiedział na łamach tabloidu.

bEEhATQn

Co więcej, muzyk wyjawił nawet, że chętnie zagrałby razem z Zenonem Martyniukiem i to nie krótki występ, ale cały koncert. Choć pomysł jest dość zaskakujący, Maleńczuk zaapelował do króla disco polo, by podszedł do konceptu pozytywnie.

– Jeśli Zenek odpowie na mój apel to od razu ustalimy datę koncertu. Na początek proponuję układ: jedna piosenka moja, jedna jego, a potem może nawet duet – zasugerował w "Fakcie".

bEEhATQO
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(39)
toyo
2 lata temu
Ale Zenek nie zagra akustycznie... bo nie umie XD
yoss
2 lata temu
Nie wiem czy Zenek powinien się pochylać nad taką propozycją.
gość
2 lata temu
Kaska się kończy alkoholikowi i próbuje zagrać z Zenkiem. Taki prymitywny oportunista zrobi wszystko by zaistnieć. To się nazywa brak kręgosłupa moralnego i twarzy.
bEEhATQP
Gfiazdor
2 lata temu
ja to najchetniej zagram ze Stevie Wonderem . .niech tylko poda termin wspolnego koncertu i przysle mi na bilet ...
Sos
2 lata temu
Oby Zenek się nie zgodził
margo
2 lata temu
Maciej Maleńczuk to Wielki Artysta , po co mu to?
cosiedzjeiesi...
2 lata temu
maleńczak to zwykły pijak i cham :D
Barbara
2 lata temu
Maleńczuk kiedyś to był naprawdę super facet i co się stało panie Maćku? Niech się Pan ogarnie i daruje sobie żałosne reklamy, występ z Zenkiem itp. Naprawdę taki dramat, że żeby przeżyć musi Pan tak chałturzyć? Zawsze jeszcze można wziąć się do uczciwej pracy i nie robić z siebie błazna.
mm
2 lata temu
Napij się lepiej kielicha a nie pieprz głupot
andy
2 lata temu
malenczuk z czym do ludzi z motyka na slonce sie porywasz
lusi
2 lata temu
Maleńczuk do pięt Zenkowi nie dorastasz.
mm
2 lata temu
Zwyczajnie brakuje kasy na alkohol .
szuwib
2 lata temu
ten facet osiagnac chce dno
bEEhATQH
pio
2 lata temu
zenek się nie zgodzi bo nie gra na żywo.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić