o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewa Koszowska
Ewa Koszowska
|
aktualizacja

Niespodziewany cios w Szydło. Najnowsze wyniki sondażu

23
Podziel się

Stało się. Szydło nie jest już premierem. Aż 40 proc. Polaków jest zadowolona z tego faktu - wynika z sondażu przeprowadzonego na panelu Ariadna dla Wirtualnej Polski.

Czy Beata Szydło powinna wycofać się z polityki?
Czy Beata Szydło powinna wycofać się z polityki? (East News, STANISLAW KOWALCZUK)
bELAvlYR

Szydło wykonała zadanie. Szydło może odejść. "Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia, podziękowania, za wszystkie tak dla mnie miłe Państwa wpisy. Te dwa lata były dla mnie niezwykłym czasem, a służba dla Polski i Polaków zaszczytem. Dziękuję" - napisała była premier Beata Szydło. Zapytaliśmy Polaków, co sądzą na ten temat. Większość badanych (40 proc.) pozytywnie oceniła zmianę na stanowisku prezesa Rady Ministrów. 31 proc. respondentów jest odmiennego zdania. Zaś 29. proc. stwierdziło, że "trudno powiedzieć".

bELAvlYT
Zobacz także: Zobacz też: Mieszkańcy Brzeszcz o dymisji premier Szydło

Co dalej?

Polacy wydali wyrok w tej sprawie. Na pytanie, jaką decyzję powinna podjąć Beata Szydło po rezygnacji z funkcji premiera polskiego rządu, 41 proc. respondentów odpowiedziało, że powinna wycofać się z polityki. 35 proc. badanych życzy jej pozostania w polityce. A 24 proc. nie ma zdania na ten temat.

bELAvlYZ

Zdecydowana większość wyborców PiS chce, by premier Szydło nie żegnała się z polityką (78 proc.). Sympatycy pozostałych partii są odmiennego zdania.

Beata Szydło prezydentem Warszawy?

Takiej kariery życzy jej tylko 35 proc. Polaków. 41 proc. badanych nie daje jej szansy w wyborach na stanowisko prezydenta Warszawy. A 24 proc. nie potrafi tego ocenić.

bELAvlZa

Badanie przeprowadzone dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna w dniach 8-11 grudnia 2017 roku. Próba ogólnopolska osób od 18 lat wzwyż (N=1065). Kwoty dobrane wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku, wykształcenia i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI

bELAvlZu
Źródło:
WP Opinie
KOMENTARZE
(23)
Duduś
4 lata temu
A teraź Trybunał Stanu
Goldengecko
4 lata temu
Spokojnie Biedna z tego wynie wyjdzie
Jaś
4 lata temu
Znowu niemiecka propaganda na tlenie typu kopiuj wklej
bELAvlZv
um
4 lata temu
Jak proboszcz powie tak ciemny lud to kupi. Względy racjonalne nie mają w tym przypadku znaczenia. Nawet dobry stosunek ludu katotalibskiego do pani premier wygasł bardzo szybko, ponieważ namaszczono nowego idola.
kr
4 lata temu
Brożka będzie teraz mogła otworzyć muzeum broszek :-) może sobie coś dorobi :-) hahaha
DOBRY PROKUR...
4 lata temu
no to jeszcze brocha pozostał Ci tylko Trybunał Stanu ,25 lat puchy i emerytura -było warto?
Kasia
4 lata temu
Z całego serca dziękuję pani Beacie Szydło za jej wspaniałą pracę,za serce dla Polski i Polaków.Jestem dumna z tego,że tak wiele dokonała.Cieszę się,że po mimo zmiany,została w polityce i będzie służyła kochanej Ojczyźnie Polsce.
Mario
4 lata temu
Wycofać się buhahahaha przecież taką odprawę dostała. Gdzie tyle kasy by dostała za nic
hichek
4 lata temu
Cacy cacy masz po glacy. Bezwzglęna polityka żoliborska.
jas
4 lata temu
mentalność Polaków;najpierw po rękach całować, skorzystać z efektów pracy danej osoby, a jak się znudzi i brak perspektyw na dalszą kasę to wyrzucić, opluć a jak się uda to dokopać - historia Polski ta starsza i najnowsza się kłania.
ile tego jest
4 lata temu
czy spytalismy sie ile kapuchy wziela i ile weznie jeszcze ile pociotkow ustawila ?
kokolino
4 lata temu
dla Jarka to robiła, nie dla Polski... Niech idzie sprzątać u Rydzyka
karol
4 lata temu
ona ma godność ? zgodziła się na vice premiera we własnym rządzie, została poniżona, mój dziadek mówił pluj świni w twarz a powie że to deszcz pada, Kaczyński pluje nie tylko na innych na swoich też
bELAvlZn
Hak
4 lata temu
Upokorzyli Becię potwornie i gdyby miała godność to by wypisała się z pisu. Ale ale nie widzę broszki?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić