Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas13.10.19 (23:08)

"Niezadowolony”. Ekspertka od wystąpień oceniła powyborcze przemówienie Kaczyńskiego

Ledwo co opadł kurz po emocjach związanych z ogłoszeniem sondażowych wyników wyborów sejmowych 2019, a już pojawiają się pierwsze opinie na temat wystąpień liderów partii. Analizie poddane zostało też już przemówienie prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego.
Radek Pietruszka / PAP

Radość Jarosława Kaczyńskiego to tylko pozory. Według ekspertki od wystąpień publicznych Darii Domaradzkiej-Guzik, zachowanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości podczas mowy powyborczej może świadczyć o tym, że polityk jest niezadowolony z wyników wyborów.

Opuszczanie wzroku, ściskanie mównicy, zaciskanie ust, spięcie mięśni twarzy... mogą świadczyć o niezadowoleniu... tu komunikacja werbalna spójna z niewerbalną. Co widać, to słychać… - opisuje wystąpienie prezesa PiS Daria Domaradzka-Guzik.

REKLAMA

Prezes PiS podsumował wyniki wyborów 2019. Kaczyński podczas wygłoszonego przemówienia podkreślał, że partia "otrzymała dużo, ale zasługuje na więcej". Polityk gratulował swoim kolegom, ale przy tym uspokajał, że z pełną radością należy poczekać do oficjalnego ogłoszenia wyników przez Państwową Komisję Wyborczą.

Sondażowe wyniki wyborów są już znane Według ankiety exit poll IPSOS wybory sejmowe 2019 wygrała partia Prawo i Sprawiedliwość, która zdobyła 43,6 procent głosów. O wiele mniejszy wynik uzyskała Koalicja Obywatelska - 27,4 procent. SLD może liczyć na 11,9 procent, PSL na 9,6 procent, a Konfederacja 6,4 procent. Frekwencja w wyborach wyniosła 61,1 procent.

Zobacz także: Wstępne wyniki wyborów 2019 exit poll IPSOS

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij