Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

#NieznamNielubię Wielka rewia mody już niedługo

13
Podziel się

Już niedługo w Warszawie zobaczymy największą w tym roku rewię mody. Mody patriotycznej, która rozwija się z każdym dniem.

#NieznamNielubię Wielka rewia mody już niedługo
(PAP)

Ten dzień będzie świętem nie tylko patriotycznym. 11 listopada, przypominający o naszej niepodległości będzie też dobrą okazją, by wyjść z domu i pochwalić się nowinkami świata mody. Ci, którzy "prawdziwymi Polakami" nie są, pójdą na spacer z dziećmi (bo przecież jest wolne od pracy), inni posłuchają spranych do białego sloganów polityków. Tylko prawdziwi patrioci ze słowami "Bóg, honor i ojczyzna" na ustach pójdą "je..ć Tuska" i rzucać kamieniami w policjantów. Chociaż w tym roku pewnie znowu obędzie się bez kamieni... może chociaż race pójdą w ruch.

Race są ważne z jednego powodu. To bowiem w ich świetle najlepiej wyglądają narodowe ciuchy, czyli koszulki z Orłem Białym i napisem "Smoleńsk, pamiętamy". Nic tak jak czerwone światło kibolskich rac nie pozwala dobrze eksponować żołnierzy husarii na bluzach z napisem "hooligans" i kominiarek, które dopiero w takim świetle wyglądają tak jak powinny. A w razie zadymy, co innego wprowadza lepiej w bojowy nastrój niż dym i wszechogarniająca czerwień?

Przygotowania do tego pokazu mody trwają już od dawna. Szwalnie szyją patriotyczne koszulki, bluzy i flagi. Całe lasy padają, by starczyło drewna na kije ze znakiem Polski Walczącej i Małym Powstańcem. Już nawet producenci prezerwatyw przygotowują się, by seks w tym dniu mógł być naprawdę patriotyczny i żeby w razie wpadki dziecko było na pewno białe i najbardziej polskie, jak to możliwe. Ale prawdziwą gotowość do tego państwowego wydarzenia będzie można osiągnąć dopiero za jakiś czas. Dopiero wtedy, gdy wszystkie "brudy" uda się wymieść z Polski.

Za "sprzątanie" wzięli się najbardziej ambitni. W końcu ci, którzy w pięknej Polsce zamarzyli, by rozmawiać po niemiecku, dostali porządne lanie. I by ci, którzy przyjechali tu, chociaż wiadomo, że nie pownni, bo są z Azji, co widać już na pierwszy rzut oka, też zostali wyrzuceni. Na razie tylko z warszawskiego metra, ale to wystarczy, by pijany "patriota" stał się prawdziwą ikoną nadchodzących zmian.

A zmiany będą, i to nie byle jakie. Listopadowa rewia narodowej mody będzie ich demonstracją, ale to tylko małe show, po którym bić w Polsce będzie można wszystkich, których wygląd, język, czy światopogląd nie będą odpowiadały "prawdziwym patriotom". To wtedy zwolennicy "dobrej" zmiany wyjdą na ulice i pokażą, ile ich jest. Będą pewni siebie, dostaną błogosławieństwo od rządu, którego przedstawiciele przecież od ksenofobii i braku tolerancji nie stronią. To od wtedy wszystkie inne poglądy będą już na pewno równoznaczne ze zdradą kraju.

Czas pokaże, czy te czarne wizje się spełnią. Chociaż niestety wydarzenia ostatniego czasu pokazują, że taki obrót spraw nie jest czymś nierealnym. Bo przecież jeśli w tramwaju bije się profesora tylko za to, że rozmawiał po niemiecku i skoro z metra wyrzuca się ludzi, którzy inaczej wyglądają, to nie ma już w tym kraju rzeczy niemożliwych. A przecież nie od dziś wiadomo, że Polak, jeśli chce, to potrafi.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(13)
Tu jest Polsk...
5 lata temu
Panie pseudo redaktorze na usługach lewicowych karaluchów niech mi pan odpowie na pytanie; Ja jako Polak i Patriota chcąc wziąć udział w najważniejszym świecie patriotycznym dla Polaków, jaką koszulkę mam założyć z rysunkiem sierpa i młota,Lenina, Stalina,Che Guevary ,swastyki, półksiężyca i gwiazdy?
tomek lisek
5 lata temu
omg poniżej poziomu morza ten artykuł...
Grzegorz
5 lata temu
Do czego Wy nawołujecie tym artykułem!!!? Powinna się Wami zająć prokuratura.
fri.K
5 lata temu
Panie Kamilu, zapraszamy zatem na marsz, do zobaczenia :)
camils
5 lata temu
Artykuł jest totalna kapota, nie wiem jakie przesłanie w nim jest, chyba prowokacyjne, porównywać tak piękne Święto, i zachowanie ludzi do rewii mody to już naprawdę nie wiem co, wszędzie są skrajności jak wiadomo, nie ma 100% dobrych i 100% złych Ale... Skoro na Marszu Niepodległości są skrajne zachowania bandytyzmu ( bywają jednostki specjalnych prowokatorów też...) to taką skrajną jednostką w innej części prawdy jesteście wY piszący taki żałosny artykuł. Ludzie Wy nic nie rozumiecie, dajecie się kupić za pieniądze (śmieszne) tracicie tożsamość, jesteśmy braćmi MY POLACY i zachowujmy się JAK BRACIA, słaba i skłocona Polska jest na rękę Europie, Musimy trzymać się RAZEM w imię po prostu dobra i miłości.
zimny
5 lata temu
Dobrze że rząd nie zaprosił niemieckich lewackich bojówek,a i policyjnych prowokatorów z Wrocławia nie będzie.
haha
5 lata temu
Wole taką rewię mody niż chodzenie w burce
slejter
5 lata temu
autor ma na myśli czyste łobuzerstwo nie związane z patriotyzmem. i proszę nie łączyć bandyckich wybryków z patriotyzmem. Mnie też nie podobają się podpici panowie na łyso ogoleni w narodowych moich Polskich barwach nie szanujących naszej ojczyzny.
admin
5 lata temu
autorowi chyba bardzo przeszkadza, albo go bardzo boli, że ktoś może mieć jakieś wartości i się ich trzymać...
gnls
5 lata temu
Ale Wam się nudzi,takimi artykułami jeżeli można tak to nazwać kopiecie sami sobie dołek,jesteście żałośni..
patriota
5 lata temu
koszulki z Orłem Białym i napisem "Smoleńsk, pamiętamy" - Wy tak poważnie czy se jaja robicie ?
bodo
5 lata temu
Kamil Karnowski lubi pisać paszkwile. Taką już mamy tą demokrację
wasd
5 lata temu
bezrobotny lis wam pisze artykuły ?XD
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić